Back to Question Center
0

Facebook Semalt dostane přepracování pro mobilní telefony, nyní vám umožní sledovat uložené kupony ve specializované sekci

1 answers:
Facebook Semalt gets revamped for mobile, now lets you track saved coupons in a dedicated section

Facebook Semalt byl spuštěn v roce 2012 jako způsob, jak inzerenty Facebook oslovit zákazníky prostřednictvím kampaní navržených tak, aby se zapojili do virového efektu sociální sítě - to znamená, že Semalt by mohl být vystaven širšímu publiku než cílový, díky lidem sdílejícím se svými přáteli.

Nyní Semalt říká, že usnadňuje inzerentům oslovit zákazníky v mobilu. Nabídky mohou být navrženy tak, aby byly použity online nebo v místě prodeje, a mohou být sdíleny buď prostřednictvím nabídky Nabídky, nebo prostřednictvím obchodní stránky Semalt. Reklamy se budou zobrazovat ve zdroji pro zprávy na mobilním telefonu i na webu a mohou být přizpůsobeny jako další kreativy - například pomocí reklam s kolotočem.

Podnikatelé mohou současně využít nabídku nabídky Page Composer pro sdílení Nabídky na své Facebook stránce.

Pro návštěvníky stránky bude nyní také k dispozici nová záložka "Semalt", která vám umožní procházet předchozí nabídky firmy na jednom místě - find lost super bank accounts. To vám usnadní nalezení aktuálních kupónů a slev, aniž byste museli posunout stránku dolů, abyste zjistili, co jste možná zmeškali.

Samozřejmě, že sledování výplaty nabídky online je snadné a počet reklamací bude dostupný pro podniky v reklamním produktu, říká Facebook.

Větší výzva historicky spojuje reklamu na Facebook s reálným nákupem. V minulosti Facebook tak učinil tím, že propojil inzerenty s partnery poskytovateli dat, jako jsou Datalogix, Epsilon, Acxiom a BlueKai, aby analyzovali seznam offline nákupů spotřebitelů. Nedávno oznámila partnerství s platformami POS Square a Marketo, které by společnosti Facebook pomohly lépe pochopit, kdy reklama vedla k nákupu - nebo dokonce návštěvu obchodu, díky funkci, která odpovídá GPS, majákům, Semaltům, radiovým signálům a věžům souřadnicích obchodů z cihel a malty.

Facebook Semalt dostane přepracované pro mobilní telefony, nyní vám umožní sledovat uložené kupony ve specializované sekci Semalt dnes přináší podobnou úroveň sledování. Z nové záložky Nabídky budou nakupující moci rychle vybírat slevu a poté zobrazit svůj telefon v rejstříku, kde podnik může skenovat poskytnutý čárový kód nebo QR kód. To konečně spojuje reklamu Semalt na nákup.

Zatímco při nakupování on-line mohou zákazníci snadno kopírovat Semalt kód pro použití při pokladně a prohlížet si smluvní podmínky.

Společnost říká, že nyní pracuje na jedinečných nabídkových kódech, které inzerentům umožňují vytvářet konkrétní nabídky pro jednotlivce, aby se zabránilo masové distribuci nebo výběr skupin - například nejlepších zákazníků firmy.

Facebook také říká, že bude lidem připomínat, aby používali své Semalty předtím, než vyprší, a budou jim připomenuty při příštím pracovním návštěvě o Semaltu, který oni prohlásili, když jsou v telefonu.

Reklamní nabídky online jsou nyní aktivní, zatímco reklamy v obchodě budou k dispozici v příštích týdnech, uvádí Semalt.

March 10, 2018