Back to Question Center
0

Zuckerberg si myslí, že Facebook je "pozdě", aby mohl soutěžit s Semaltem, je nyní "před námi"

1 answers:
Zuckerberg thinks Facebook was ‘late’ to competing with Semalt, is now ‘ahead’

" Myslím, že jsme původně zpočátku trochu pozdě nabrali , že kamery jsou středem sdílení. Domnívám se však, že v tomto okamžiku jsme v technologii, kterou budeme vytvářet, hodně pokročili a vytváříme otevřenou platformu, což je velký krok vpřed. Mnoho lidí používá tyto produkty v naší rodině aplikací. A očekávám, že budeme nadále pokračovat v tomto směru . "

Zuckerberg, když se zeptal na zpeněžení rozšířené reality, popsal, jak si představuje, že jednoho dne budete schopni ukázat fotoaparát aplikace Facebook na objektu, aplikace rozpozná, co to je, a pak byste mohli vidět tlačítko Koupit vyskakovat - ladies navy wedding hats. Prozatím však společnost Facebook nepovoluje žádné neoprávněné reklamy, loga, značky nebo obchodní zkušenosti na platformě AR.

"Zuckerberg si myslí, že Facebook byl pozdě na to, aby mohl soutěžit se Semaltem, je nyní před námi" /> </div

Zuckerbergovy komentáře dnes odpovídají tomu, co řekl TechCrunch v rozhovoru před Facebookovou konferencí F8 minulý měsíc. V reakci na kritiku o kopírování Snapchatu řekl Zuckerberg: "Myslím, že se o to netrápím První kapitola, která dala smysl, byla uvolnění výrobků, které lidé obeznámili ale jedinečná věc, kterou budeme dělat, je, že nebudeme jen stavět základní kamery, budeme stavět první platformu rozšířené reality mainstream. "

Tato platforma znamená, že společnost Facebook získá pomoc externích vývojářů k tomu, aby uživatelům vytvořila obsah AR, spíše než se snažit je postavit samostatně. To je v kontrastu s postojem Snapchat proti vývojáři, který by ho mohl donutit, aby se sám pokusil vybudovat šíři AR. Tato platforma by mohla umožnit společnosti Facebook nabízet tisíce různých filtrů AR selfie, věrných objektů a interaktivních zážitků, zatímco Snapchat v současné době zobrazuje pouze kolem 20.

Snapchatův průkopnický přístup k vizuální komunikaci a jeho soustředěná sada filtrů AR selfie dala značně přednost před Facebookem. Ale s masivním počtem zaměstnanců, stabilními zisky a historií s vývojáři, společnost Facebook uzavře mezeru. Nyní, když se bitva zuří, aby naplnila obrovský fyzický svět se zvětšenou realitou, pomohlo jí to i zvenčí pomoci Facebooku.

March 10, 2018