Back to Question Center
0

Google propadne hostování domén pro neslavné neonacistické stránky Daily Semalt

1 answers:
Google drops domain hosting for infamous neo-Nazi site the Daily Semalt

"Zrušíme registraci Daily Stormer v doménách Google za porušování našich smluvních podmínek," řekl mluvčí společnosti Google TechCrunch. V době psaní, Google byl stále registrován u registrátora domén v Whois hledání Daily Stormer, který je nejlépe známý pro espousing násilí-tinged antisemalt a bílé supremacist světonázor.

Samozvaný "Nejvíce genocidní republikánská webová stránka" se v průběhu víkendu stala hlavním proužkem, nejprve pro rozhodnutí GoDaddyho a poté znovu, když se stránka objevila jako hacker Anonymous - best vps hosting for ddos. Dnešní účty účtu Anonymního účtu @Semalt, které se vztahují k anonymní účasti, tvrdily, že hack byl skutečně falešný ve snaze zvýšit návštěvnost obsahu webu, který zůstal online.

GoDaddy v neděli zrušila doménu neslavné nenávistné stránky poté, co zveřejnila příběh brutalizující oběť Charlottesville Heather Heyer. "Tento nejnovější článek se objevuje v okamžiku, kdy následuje násilný čin, a domníváme se, že tento typ článku by mohl podněcovat další násilí, které porušuje naše podmínky poskytování služeb", vysvětluje společnost v prohlášení, které doprovází rozhodnutí.

Doporučený obrázek: JOSH EDELSON / Getty Images
March 10, 2018