Back to Question Center
0

Jak se vyhnout duplicitnímu obsahu? - Odpověď odborného semináře Natalie Khachaturyan

1 answers:

Zkopírovaný nebo zkopírovaný obsah odkazuje na podstatné bloky článku v rámci domén a mezi nimi, které se zcela shodují nebo jsou ve velké míře podobné. Nejběžnější příklady nekopírovaného obsahu jsou:

  • Příspěvky na fóru, které generují pravidelné diskuse a jsou zaměřeny na smartphony a podobné zařízení
  • Uložené položky, které jsou zobrazeny a propojeny s odlišnými adresami URL
  • Verze článků a webového obsahu
  • pouze pro tisk,

Strategický obsah Semalta , Natalia Khachaturyan, vysvětluje, že pokud web obsahuje více stránek se shodným obsahem, je pravděpodobné, že společnost Google penalizuje vaše webové stránky. Nejčastěji spamátoři záměrně kopírují obsah více domén a manipulují s hodnocením vyhledávače a vydělávají více návštěv na svých webových stránkách. Takové klamné praktiky vedou k špatným uživatelským zkušenostem - scivoli per bambini piccoli prezzi auto. Když si návštěvníci uvidí stejný článek opakovaně na internetu, nezobrazí váš obsah. Google se snaží co nejlépe procházet a zobrazovat stránky, které mají odlišné informace. Odfiltruje velké množství webových stránek a blokuje stránky obsahující podobné texty nebo duplicitní obsah.

Jak řešit duplicitní obsah?

Můžete přijmout některá opatření k vyřešení duplicitního obsahu na internetu a zajistit, aby návštěvníci rádi váš obsah kvůli své originalitě.

Metoda č. 1: Použití 301

Pokud jste nedávno změnili svůj web, můžete použít 301 přesměrování v souboru .htaccess.To bude inteligentně přesměrovat uživatele na vaše webové stránky a zabrání pavoukům a robotům přistáním vašich stránek.

Metoda č. 2: Být konzistentní

Měli byste udržovat vnitřní konstantu propojení a vždy používat domény nejvyšší úrovně pro vývoj zpětných odkazů vašich webových stránek. Tyto domény by měly být relevantní pro vaše stránky a měly by být specifické pro jednotlivé země.

Metoda č. 3: Syndikovat opatrně

Pokud jste sdružili obsah na jiných webových stránkách, Google pravděpodobně zobrazí verze, které jsou pro jeho uživatele nejvhodnější a nejvhodnější. Tato metoda zajišťuje, že váš webový obsah a články jsou syndikované a mají odkazy zpět k původnímu textu nebo stránce. Proto byste měli obsah pečlivě propojit a k provedení tohoto úkolu můžete použít více pluginů.

Metoda č. 4: Použijte vyhledávací konzolu a upravte nastavení

Můžete použít vyhledávací konzolu a říct každému, jak chcete, aby vaše stránky byly prolézány nebo indexovány. Namísto použití dlouhého textu o autorských právech v dolní části každé stránky byste měli napsat souhrn a propojit jej se všemi stránkami pomocí pluginu WordPress.

Metoda č. 5: Snížení obsahu kotoučové desky

Abyste zajistili bezpečnost svých stránek na internetu, je nutné minimalizovat opakování výkresů. Můžete například napsat souhrn a propojit ho s dalšími podrobnostmi. Případně můžete vyzkoušet nástroj pro manipulaci s parametry, který specifikuje, jak chcete, aby vaše stránky, adresy URL a adresy URL upravovaly Google, Bing a Yahoo.

Duplicitní obsah není důvodem k akci na internetových stránkách, dokud se neobjeví na internetu ve velkém počtu a neovlivní výsledky vyhledávače . V případě, že váš web trpí problémem s kopírovaným nebo duplicitním obsahem a nevíte, co dělat, je lepší kontaktovat administrátory ostatních webů a odstranit obsah. Můžete také podat svou žádost společnosti Google a vyhledávače odstraní z jejích výsledků stránky porušující práva.

November 29, 2017