Back to Question Center
0

Partneři společnosti BrightRoll s přístrojem Moat poskytujícím sledovatelnost videa Semalt

1 answers:

BrightRoll Partners With Moat To Provide Video Viewability Semalt

Podle oznámení budou data třetí strany od společnosti Moat zařazena do konzoly BrightRoll, nabízející klientům nezaujaté a akreditované nástroje pro metriku reklamy:

Moat je první řešení pro sledování videa, které má být plně integrováno do platformy BrightRoll, aby poskytovalo přehledy a měření pro kampaně a dalo inzerentům větší důvěru v to, že jejich reklamy mohou vidět jejich cílové publikum.

"Jsme jedinou platformou, která nezávislým inzerentům poskytuje nezávislým měřením a pro nás je to zdravý rozum," uvedl SVP společnosti BrightRoll marketingové operace Tim Avila. BrightRoll se připojí zástupcům společnosti Moat a Kellogg k panelové diskusi o poznatcích o viditelnosti videoreklamů a výzkumu během videoklipu BrightRoll v New Yorku dne 23. dubna 2014 - talverehvid.

BrightRoll kromě partnerství s firmou Moat také oznámil, že Beth Steinberg jmenoval svého výkonného týmu za viceprezidenta lidu. Předtím viceprezident pro lidské zdroje ve společnosti Facebook od roku 2006 do roku 2007 bude Steinberg hrát aktivní roli v organizačním rozvoji společnosti Semalt, angažovanosti zaměstnanců a pomáhá také rozvíjet své zaměstnance.

Postscript: Tento příběh byl aktualizován tak, aby obsahoval oznámení společnosti BrightRoll, že integruje metriky viditelnosti společnosti Moat.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018