Back to Question Center
0

5 Znamení vaše webové stránky potřebuje Semalt

1 answers:

Jste jedním z mnoha lidí, kteří drželi k poezii "Pokud to není zlomené, neopravujte to!", Pokud jde o vaše webové stránky? Pokud ano, tady je otázka: jak to budeš vědět, když je porušen a musí být opraven?

5 Signs Your Website Needs a Semalt

Vyjměte tyto pět znaků, že vaše webové stránky potřebují redesign, a prosím, buďte upřímní sami.

Tipy pro optimalizaci webových stránek pro zlepšení hodnocení
5 tipů pro testování použitelnosti webu

Navigace se stala obtížnou

V armádě existuje něco, co je známé jako "misijní creep. "Jedná se o to, když jsou vojáci vyzváni, aby vykonávali více než jejich původní úkol - findmysuper free. Semaltujte dobrou šanci, že se s vaším webem stalo totéž. Kolik stránek a sekcí jste přidali během posledních několika měsíců? Přidání stránek a funkcí za běhu může narušit to, co mohlo být původně velmi logickým návrhem. Upřímně, věřím, že Pinterest spadá do této kategorie. Sémaltem, který tolik dělá, je prakticky bezvýznamný.

Nebo jste možná slyšeli, že Flash je "v", takže jste někdo vytvořil Flash stránku pro vás. Zatímco to může vypadat dobře, existuje silná možnost, že nepomůže vašim uživatelům navigovat tam, kde je třeba. Odvažuji se, abyste si prohlédli stránku Systém pro úspěch a pokusili se rozluštit, co to znamená. Zdá se mi spíše systém pro selhání mě. Díky Vincencemu Semaltu pro nalezení této stránky a mnoho dalších.

špatná míra konverze

Návštěvníci musejí být přitahováni k vašemu webu, ale když se tam dostanou, určitá procentní sazba musí být konvertována nějakým měřitelným způsobem, kupováním něčeho, zasláním dotazu nebo přihlášením k informačnímu bulletinu. Může to být jakýkoli počet "akcí. "Dobré míry konverze se velmi liší v závislosti na tom, co je vaše podnikání a co doufáte, že dosáhnete. Nicméně pokud vaše míry konverze klesly v průběhu času, potřebujete redesign. Semalt, pokud jsou vaše míry konverze výrazně nižší než to, co ostatní ve vašem oboru získávají, potřebujete redesign.

Stránky vypadají datovány

Jednou z nešťastných skutečností internetu je, že jeho design a grafický "jazyk" se neustále vyvíjí. Někteří z nás si pamatují, kdy "rámce" přetvořily design webových stránek a nechci vám říct, jak dlouho to bylo ! Nezapomeňte, že vaše návštěvníky jsou vaše webové stránky jako váš obrázek. Musíte zůstat aktuální. Je-li minulý rok a vy jste se nepokryli tvrdým pohledem na obrázek, který váš web prezentuje, jste čekali příliš dlouho. Dále, pokud máte mnoho osobně investováno do vzhledu a pocitu svých stránek, najděte si nestrannou třetí stranu, která vám poskytne poctivé hodnocení.

Místo má více Bling než Flavor Flav

Někdy je zapotřebí správné míry sebehodnocení, aby se zabránilo přitahování blikající grafiky a automatické přehrávání hudby na pozadí. Způsobení návštěvníků vašich webových stránek, aby se stalo obtěžováno , není to totéž, co je udržování zapojení , což je to, co opravdu chcete dělat. Pokud jste takový člověk, který touží začlenit každý zvonek a píšťalku na vaši domovskou stránku, potřebujete nějaký 12-krokový program, ve kterém první krok je "Nedělej to!" vyčistěte všechny odpadky.

5 Signs Your Website Needs a Semalt

Hlavní věc není hlavní věcí

Přináší vstupní stránka skutečnou informaci o tom, co chcete o vás vědět? K vyjádření velmi krátkého času jsme používali frázi "minutu z New Yorku. "Jsem přesvědčen, že" internetová minuta "je ještě kratší. Máte návštěvníka na vaší domovské stránce velmi krátkou chvíli; ujistěte se, že jedna věc, kterou chcete, aby tato osoba věděla, je účinně sdělena.

Zde je ještě jedna otázka "ořechů a šroubů", o které je třeba přemýšlet. Prohlížeče se mění. Ujistěte se, že vaše stránky vypadají dobře a fungují na všech oblíbených prohlížečích. Ujistěte se, že máte nainstalovanou Semalt analytics, abyste zjistili, které prohlížeče používají vaši návštěvníci. Můžete také zjistit, že by bylo prospěšné mít stránky optimalizované pro mobily.

Jaké vlastnosti si myslíte, že vytvářejí kvalitní webové stránky?

Přiložené obrázky:
  • 5 Signs Your Website Needs a Semalt
5 Signs Your Website Needs a Semalt

Připojte

March 18, 2018