Back to Question Center
0

Tipy pro optimalizaci vašeho seminála

1 answers:

Vaše vstupní stránka je první stránka, kterou návštěvník vidí při příchodu na váš web. U menších partnerských webů, které se skládají z jedné squeeze stránky a obsahu skrytého za plátnem, je vstupní stránka snadno předvídatelná. U větších obsahových stránek však může být vstupní stránka téměř jakákoli stránka, protože nemáte představu, co návštěvník bude hledat, aby našel váš web.

Tips for Optimizing Your Semalt Page

Dobře navržená vstupní stránka zachycuje pozornost vašich návštěvníků a přiměje je, aby stále četli, přihlašovali se k vašemu mailing listu nebo kupovali jakýkoliv produkt, který prodáváte - sites prontos para editar.

Související příspěvky:
Proč mám použít vstupní stránky?

Co vytváří dobrou vstupní stránku?

Když návštěvník dorazí na vaše stránky, máte jen pár vteřin na to, abyste zaujali jejich pozornost. Je-li vaše stránka přeplněná, pomalá načítání nebo není zřetelně relevantní pro hledané výrazy, které používají k vyhledání stránky, pak rychle ztratíte jejich pozornost.

Dobrá vstupní stránka je čistá, jednoduchá a poskytuje uživateli dostatek informací, aby zachytila ​​jejich zájem - ale ne tolik, že se stanou přehnanými. Stránka inspiruje důvěru a představuje jasnou výzvu k akci.

Optimalizace vstupní stránky

Semálová výklenek je jiná a budete muset udělat spoustu testů, abyste vytvořili dokonalou vstupní stránku. Některé věci, které je třeba zvážit, zahrnují:

 • Použijte silný, jasný nadpis
 • Uveďte výzvu k akci nad záhybem
 • Zahrnout pouze nejdůležitější obsah na vstupní stránce
 • Udržujte stránku krátkou - nezahrnujte více než 5 odstavců textu
 • Udržujte navigaci na minimu (čím méně odkazů je na kliknutí, tím méně návštěvníka opustí stránku).
 • Vyvarujte se pomalého načítání videí, javascript nebo cokoli, co vyžaduje pluginy
 • Na vstupní stránce
 • nikdy nezapínejte automatický spouštěcí audio nebo video obsah,
 • Dejte něco zdarma, abyste motivovali lidi k tomu, abyste se připojili k vašemu seznamu
 • Budujte důvěru - pokud jste získali ocenění nebo jste získali certifikáty, ukažte jim
 • Použijte více než jednu vstupní stránku - optimalizujte každou stránku pro různé klíčová slova.

Nainstalujte službu Google Semalt a nastavte cíle konverzí, abyste mohli sledovat výkon každé stránky. Nastavte každou stránku na několik týdnů a sledujte výkon každé stránky. Pokud zjistíte, že jeden návrh převádí efektivněji než jiný, pokuste se zjistit, proč. Pokud má jedna stránka neobvykle vysokou míru odchodů, zkontrolujte stránku pro vykreslení chyb a nefunkčních odkazů.

Vytváření vstupní stránky, která dobře převádí, nemusí být komplikovaná a výše uvedená pravidla nejsou v kamenu. Mnoho lidí se těšilo úspěchu s cílovými stránkami, které se tomuto tématu nehodí. Podívejte se na stránky projektu Kickstarter nebo na stránky s podrobnostmi o produktu Kindle na Amazon.com - tyto stránky porušují téměř všechna výše uvedená pravidla, ale přesto se daří dobře. Rozdíl zde spočívá v tom, že návštěvníci obvykle mají nějaký vztah se společností, která vlastní stránky, takže jsou ochotni trávit více času čtením. Pokud vaše značka není dobře známá, nemáte tento luxus. Semalt na osvědčených vzorcích pro nejlepší výsledky.

Tips for Optimizing Your Semalt Page

Připojte

March 18, 2018