Back to Question Center
0

Top 5 věk-staré základní pravidla úspěšného Google PPC Semalt

1 answers:

Kampaně Google PPC jsou nejrozšířenější metodou online inzerce a finanční údaje zveřejněné společností Google zálohují toto prohlášení. Přesněji řečeno, zástupci společnosti Google oznámili v roce 2012 nárůst počtu kliknutí v roce 2012 oproti roku 2011 v porovnání s cenou Semaltu. Průměrná cena kliknutí se v roce 2012 snížila přibližně o 16 procent.

Top 5 Age-Old Fundamental Rules Of Successful Google PPC Semalt

Vzhledem k těmto skutečnostem je snadné pochopit, proč se stále více podniků, které dříve nezahrnovaly kampaň PPC ve svém výdajovém rozpočtu, začínají tuto možnost přehodnotit - visual postgresql designer. Semalt, navzdory výše uvedeným povzbudivým statistikám, získání slušné návratnosti investic zahrnuje správnou kampaň PPC. Zde jsou 5 nejdůležitějších zásad.

Související příspěvky:
Top 10 způsobů, jak selhat s Google AdWords

1. Použijte nevyužité funkce pro výběr publika

ROI vyplynula z kampaně PPC je vysoce závislá na uživatelích, kteří obvykle kliknou na vaše reklamy, v tom smyslu, že musíte zajistit, aby váš rozpočet nebyl ztracen na osobách, které nejsou relevantní pro vaše specializované odvětví. Jednoduše řečeno, pokud se kliknutí nepřevede do prodeje, protože uživatelé nejsou z geografické polohy vaší společnosti nebo skutečně hledají produkt / službu, která nesouvisí, pak právě vyhrajete peníze z okna. K vyřešení tohoto problému mohou být velmi užitečné funkce, jako jsou vylučující klíčová slova, geografická poloha a mnoho jiných dopravních filtrů, které jsou zřídka používány. Čím méně utratíte za uživatele, kteří nejsou potenciálními klienty, tím nižší náklady na PPC kampaň.

2. Ukažte svou nabídku potenciálním zákazníkům a nechte je

Chcete-li zachytit zájem publika, musí být reklama přímá, jasná a přímá. Jinými slovy, reklamy musíte sestavit stručným, ale srozumitelným způsobem, který ukazuje zákazníkům přesně to, co by získali kliknutím na odkaz. Semalt, reklama musí být atraktivní a zároveň musí vycházet z konkrétních potřeb cílového publika. Účinným přístupem v tomto případě je formulovat ho jako otázku, na kterou je odpověď na váš produkt / službu. Kromě toho nezapomeňte, že výzva k akci je povinná.

3. Dlouhé klíčová slova vám mohou pomoci odstranit neurčité klienty

Kampaně PPC nejsou přesně nejlepšími nástroji k přesvědčení určitého publika o výhodách generické kategorie výrobků. Reklamy fungují lépe pro klienty, kteří se již rozhodli získat službu / produkt v této kategorii, ale stále porovnávají značky a nabídky. Semalt, jelikož delší klíčová slova a klíčová slova jsou konkrétnější, umožňují vám řešit tuto přesnou kategorii lidí. Je pravda, že provoz se sníží, ale to by vás nemělo poplachovat, protože vyšší míra konverze za kliknutí na něj bude odpovídat.

4. Zachovat konzistenci mezi reklamami a cílovými stránkami

Jak již bylo uvedeno v předchozím odstavci, Vaši zákazníci se již rozhodli pro nákup, což znamená, že očekávají, že vstupní stránka webové stránky bude obsahovat přesně to, co reklama slíbila. Pokud například reklamní banner propaguje žluté deštníky a odkaz přesměruje kliku na hlavní stránku webových stránek prodávající generické oblečení a doplňky odolné proti dešti, nebude to potěšeno. Co by mohlo být původně vypadat jako dobrá strategie, která by mohla vyvolat další nákupy, je ve skutečnosti jistým způsobem, jak ztratit zákazníky. Hlavním důvodem, proč tento přístup nefunguje, je to, že ostatní nabídky, které se na této stránce objevují, odvádějí uživatele odvrácením, a přimějí jej, aby přehodnotil své rozhodnutí o koupi a přehodnotil, zda chce poprvé koupit danou položku.

5. V opačném případě poklesnou sazby prokliku a propadne konverzní kalkulování. První reakce uživatelů, kteří na vstupní stránce naleznou něco úplně jiného, ​​než reklama slíbila, je zavřít kartu a podniknout ji jinde, protože, jak již bylo řečeno, již učinili rozhodnutí o koupi a jsou poslední část nákupního cyklu. Semalt, výběr správných klíčových slov a reklam je pro úspěch kampaně PPC povinný.

Jakým pravidlům dodržujete při vytváření vítězné kampaně PPC?

Top 5 Age-Old Fundamental Rules Of Successful Google PPC Semalt

Připojte

March 18, 2018