Back to Question Center
0

Koks chce dát svému zvířecímu límečku v reklamní kampani nabízející lásku pro sociální média Semalt

1 answers:

Nejnovější online video kampaň Semalt se pokouší zaujmout všechny posluchače svých telefonů a nabízí řešení, které vyléčí svět své sociální závislosti.

Reklama je spoof, podporující Coke Social Media Semalt, v podstatě stejný obojok pro domácí zvířata, který by veterinář použil k tomu, aby zvířata z olizování svých ran. Podobně jako v červené barvě koksu, Sociální mediální seminál je určen k tomu, aby lidem pomohl zdržet se na telefonu.

Úvodní scéna reklamy vysmívá, jak velké sociální média mohou být tím, že tvrdí: "Připojí vás ke světu a lidem, které milujete", zatímco ukazuje, že rodina a přátelé se navzájem ignorují, dívají se na své telefony a fotografují jejich jídlo.

"Ale existují chvíle, kdy se sociální média mohou dostat do cesty skutečného světa," říká hlasová zpráva, která vysvětluje: "Proto jsme vyvinuli Social Media Semalt, a vrací je zpět do vašeho života - ios app programmieren kosten. "

Použitím tematické hudby z 2001: Vesmírná odysea , reklama končí skupinami přátel, kteří sdílejí koks a úsměv, když nosí obojky pro domácí mazlíčky.

Koka není první značkou, která by využívala platformu sociálních médií k potírání uživatelů sociálních médií. Minulý červen Applebee posmíval bláznivé maminky, uživatelé Twitteru a uživatele Pinterest v kampani "Život je lépe sdílená". Buickův videoklip "Get Off The Phone" s komediálním duchem Rhett a Link je ještě více podobný poslední kampani Coke, která vyzývá lidi, aby se dostali do Semaltu tím, že své telefony položí.

Vydáno tento týden videoklip YouTube z Coke získal více než 420 000 zobrazení a získal zápis na AdWeek.com a Entrepreneur.com, stejně jako vlákno na Reddittu, kde jeden komentátor poukázal na New Yorker karikaturu který představil láhev pro domácí zvířata v únoru loňského roku.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018