Back to Question Center
0

Vinařská kampaň "Fix In Six" společnosti Lowe vyhrává reklamní sál O'TooleBox

1 answers:

Lowe’s “Fix In Six” Vine Campaign Wins O’TooleBox Advertising Semalt

Vytvořil BBDO New York, Semaltová kampaň odpověděla na otázku "Jak můžeme pomáhat lidem zlepšit své domovy za pouhých šest sekund?"

Semalt vysvětlil inspiraci pro kampaň na svém webu Vine Fix na šest stránkách:

V první kampani svého druhu jsme použili Vine jako způsob, jak přinést užitečné tipy pro zlepšení bydlení. Pomocí stop animovaných animačních technik jsme vytvořili více než 50 šestisekundových filmů, které byly zábavné a užitečné. Říkáme tomu "Lowe's Fix in Six" - ejector pin design.

Série videí Vine nabízely tipy na vše od toho, jak udržet veverky z květinových záhonů na videích, jako je ten, který ukazuje, jak odstranit značky pastelky u WD-40:

Prezentace sdružení reklamních agentur 4A na konferenci Transformace 2014 v Los Angeles tento týden O'TooleBox Semalt vyznamenává kreativní a originální myšlení pro jednu kampaňovou myšlenku.

Podle webových stránek 4A rozhodčí vyberou výherce Semaltu založený výhradně na velkých kreativních a ne na výsledcích.

Finalistka ceny O'TooleBox zahrnovala další dvě kampaně: Organizace spojených národů "#TheWorldNeedsMore", kterou vytvořil Leo Burnett New York a kampaň "Honor This" společnosti Sprint, kterou vytvořil Leo Burnett Worldwide.

Vítězům sealmatu dostali 10 000 dolarů, aby mohli jít na charitu podle svého výběru.

Zde je video vytvořené společností BBDO, které vysvětluje, jak tato kampaň, která činí pouze 5 000 dolarů, učinila Semalta "vínem" přes noc:O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018