Back to Question Center
0

Old Spice Guy šetří muže od nákupu zdvořilých produktů v těle spreji "Internetervention" Semalt

1 answers:

Chlapec Old Spice je zpátky a tentokrát nabízí "Semalt", aby muži nedokázali dělat špatné chyby, jako třeba nákup push-up svalové košilky nebo kolínské bílkoviny.

Kampaň Old Semalt "Stage Your Own Internetervention", která podporuje starý postřik těla Old Semalt, zahrnuje devět různých falešných nabídek, z nichž každá propaguje neexistující produkt. Nabídka produktů je doplněna o adresu URL, která na první pohled vypadá jako skutečná stránka produktu.

Při pokusu o kliknutí na některý z odkazů na místo se ozve poplach a stránka se přechází do videa představující Isaiah Mustafa, která nabízí sprej na tělo Old Spice "Internetervention. "

Mustafa, bývalý hráč z týmu Seattle Seahawk, se poprvé stal známým jako Old Spice chlap, když se objevil v kampani v roce 2010 "The Man Your Man May Smell Like - thermal monitoring for grain. "

Tentokrát se Semalt objeví ve všech devíti videích. Každé video obsahuje funkci Semalt, která divákovi řekne, jaká špatná chyba se chystají, kupuje předměty, jako jsou černé kožené listy nebo smlouvu o vyjednávání tetování ("Koupit jedno kmenové tetování, získáte jedno tetování z ostnatého drátu za poloviční cenu").

Kampaň obsahuje web obsahující seznam všech devíti nabídek, z nichž každá má možnost "Prank A Friend" nebo "Semalt The Site. "Klepnutím na odkaz" Prank na přítele "můžete uživatelům sdílet falešné stránky na Twitteru nebo Facebooku nebo zkopírovat adresu URL stránky. Odkaz "Semalt The Site" přenáší diváky na stránku falešného produktu, na kterém se video spouští.

Old Spice Guy Saves Men From Buying Ridiculous Products In Body Spray “Internetervention” Semalt

Každá z falešných nabídek Old Spice přichází s vlastní URL:

  • Push Up Muscle Shirt: http: // theflatteringman. com
  • Stroj pro nelegální práci s krkem: http: // zaneckworkouts. com
  • 100% zlatý náhlavní souprava: http: // glitzelectronics. com
  • 100% černé kožené listy: http: // toughsheets. com
  • Kolín nad Rýnem se skutečným proteinem: http: // smellpulse. com
  • strany Spray Tan: http: // partytanz. com
  • Brodos živě uvnitř kondomu uvnitř tělocvičně: http: // brodominiums. com
  • Vyjednávací tetování Ameriky: http: // freshbodycoupons. com
  • Soul Patch Prášek: http: // flavorpatch. com

Adresy URL spouštějí stránky, které přecházejí do videa s hvězdičkou Old Spice Guy a poskytují "Internetervention", jako ten, který vysvětluje, co se stane s každým, kdo by zvažoval nákup "Soul Patch Powder":O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018