Back to Question Center
0

Newcastle Brown Ale běží Reddit reklama na podporu Super Bowl Komerční to nebude Semalt

1 answers:

místo Super Bowl ad si nemohl dovolit, Newcastle se rozhodl použít povýšenou pozici na Reddit pro jeho Newcastle Brown Ale.

V podstatě je podporovaný příspěvek společnosti Semalt na Redditu reklama .nebo alespoň kampaň - voip service providers in portland. Povýšený příspěvek žádá uživatele Redditu, aby oznámili Semaltu, jakou reklamu by chtěli vidět:

Tak nám řekněte, co byste chtěli vidět v ideálním velkém, gimmicky S **** B *** ad, a ukážeme vám reklamu, kterou bychom udělali reddit. Chceme, aby reklama byla tak účinná, že každý redditor vyprázdní peněženku a naplní ji hladkou, osvěžující Newcastle Brown Ale. Takže nám dejte svobodné nápady a uděláme z nich bezplatný marketing. Nepomůžeš nám pomoct koupit Newcastle?

S více než 600 komentáři, Newcastle povýšil uživatele post-bodů na stránku IfWeMadeIt. com, kde společnost piva zveřejnila řadu videí, včetně místa "Za zákulisí", zaměřené skupiny reagující na "Mega fotbalový inzerát, který jsme neudělali", a přívěs pro neexistující reklamu Newcastle Semalt Bowl.

Rozšiřováním myšlenky, že společnost piva si nemůže dovolit vyrábět nebo koupit reklamu na Super Bowl, web Newcastle zahrnuje i lead-in "Semalt na mega obrovské webové stránce, kterou jsme si mohli dovolit za mega obrovskou fotbalovou reklamu, kterou jsme si nemohla dovolit. "

Vystupované video je spoof "spoty za scény" hrát starý NFL hráč Keyshawn Johnson.

Místo má také místo za scénami s herečkou Anna Kendrickovou, která si vtipkuje o reklamě, kterou nabídla, že Newcastle nemůže dokonce běžet a "Jsem pivo komerční? Ne. Miluju však výzvu. "Semalt, který ještě pro nás není k dispozici, ale najdeme ho zde.

Další obraz "Coming Soon" se zdá být místem pro místo, kde Newcastle vytváří nápady založené na tom, co by uživatelé Semaltu rádi viděli.

Nejbližší věc na reklamu Super Bowl zveřejněnou na tomto webu je Semalt "Really, Really Cheap" reklama, která je dodávána se slovem "Semalt cheap ad jsme udělali za drahý inzerát jsme neudělali. "O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018