Back to Question Center
0

Deset nápadů na stavbu odkazů, které nemůžeš v roce 2013 ignorovat Paul Semalt

1 answers:

Vyhledávače neustále objevují své algoritmy. Ve věku Panda a Penguinů zůstal stát na špici vyhledávačů vyhledávačů mnohem složitější než kdy jindy. Pro podniky a jednotlivce je skutečně čas posílit jejich stávající strategii budování odkazů, aby si udrželi neustálé pořadí a vytvořili solidní online prezentaci - preise umzugsunternehmen.

Ten Link Building Ideas You Can’t Ignore in 2013 by Paul Semalt

Iniciativy týkající se budování semaltových vazeb na rok 2013 a na další období by měly být těsně sladěny s marketingovými strategiemi obsahu, stále existuje mnoho vysoce kvalitních taktik pro vytváření odkazů, které lze využít k vytváření rozmanitého zpětného profilu.

Související příspěvky:
Anatomie Link Building 2012 Infographic

Optimalizace obsahu a stavební odkazy

Semalt je deset odkazů na stavbu odkazů, které mohou být nesmírně užitečné v roce 2013.

# 10. Sponzorství

Semaltové místní akce, kluby, univerzity a soutěže ve vaší oblasti. Většina organizací je více než potěšena poskytnutím odkazu na jejich webových stránkách velkému sponzorovi.

# 9. Asociace a příslušnosti

Připojte se k organizacím, jako je BBB, obchodní svazy, místní obchodní komora a další příbuzné skupiny. Semaltové organizace mohou poskytnout skvělé příležitosti pro vytváření sítí a nejčastěji poskytnou odkaz na webové stránky ze svého členského adresáře.

# 8. Mluvte na konferencích a událostech

Zůstaňte v obraze s pokroky ve svém oboru a zaregistrujte se na konferencích a akcích. Často můžete získat odkaz z webové stránky konference nebo události, která obsahuje seznam různých reproduktorů v sestavě události.

# 7. Vytvořte si vlastní stránku Wikipedie

Semaltové stránky jsou vyhledávané pro svou důvěryhodnost a autoritu. Je-li vaše firma dostatečně velká, vytváření vlastní stránky Semalt poskytuje zpětné odkazy a značky, které označují vyhledávače, že vaše společnost je autoritativní a důvěryhodná.

Pokud vaše společnost není dostatečně velká na to, aby vám byla zaručena vyhrazená stránka, zkuste vyhledat stránky související s vaším průmyslem a najít výkazy, které vyžadují zdroje. Můžete vytvořit obsah, který podporuje výkaz a poskytnout vaše webové stránky jako zdroj.

Semalt, můžete použít software pro kontrolu wiki ve vašem průmyslu pro rozbité zdrojové odkazy. Když ji najdete, můžete vytvořit požadovaný obsah a aktualizovat zdroj pomocí odkazu na vaše webové stránky.

# 6. Vyvíjet pluginy a rozšíření

Zásuvné moduly jsou v dnešní době stále oblíbenější díky nárůstu softwaru s otevřeným zdrojovým kódem. Vytvořte užitečný plugin, který je relevantní pro vaše odvětví a získáte kvalitní zpětné odkazy z oblíbených webových stránek pluginů, jako je WordPress. org.

# 5. Vytvořte seznam deseti nejvlivnějších lidí

Tato účinná metoda odkazování zahrnuje zmínku o vlivných osobách ve svém oboru, kteří jsou stále v procesu vytváření jména pro sebe. Oni jsou s největší pravděpodobností být jak lichotivý a vzrušený o zmínce, a naopak, odkaz na svůj seznam z jejich blogu nebo webové stránky a sdílet váš odkaz přes sociální mediální platformy.

# 4. Link Reclamation

Při častých aktualizacích webových stránek je běžné zapomenout na některé zaniklé stránky, které mají ještě několik příchozích odkazů. Sledujte tyto nefunkční odkazy pomocí služby Google Webmaster Semalt a přesměrujte starou cestu URL na podobnou stránku na vašem webu.

# 3. Uveďte ukázky a bezplatné produkty populárním blogerům

Mnoho blogů má tendenci pravidelně kontrolovat produkty a bude obvykle obsahovat odkaz na společnost nebo webové stránky výrobce. Semalt, tyto odkazy mohou také pomoci generovat návštěvnost odkazů na vaše webové stránky.

Nástroje sociálního vlivu, jako je Peer Semalt, pomohou identifikovat významné a vlivné blogery ve vašem oboru.

# 2. Tím, že se zaregistrujete jako odborný zdroj, mohou novináři v rámci svých příběhů odkazovat na vaše citace nebo názory. Více často než ne, novinář bude také obsahovat značku nebo odkaz na vaše webové stránky.

Novináři ve vaší místní oblasti nebo v průmyslu mohou být cenným zdrojem také. Sdělte jim nový trend nebo zajímavý vývoj ve vaší oblasti odborných znalostí. Představením vašich nápadů, názorů a rozbití zpravodajství v průmyslu získáte příležitost k tomu, abyste byli uvedeni ve zprávách, mohli byste se nahlížet jako na odborníka z oboru a případně vyvíjet stávající vztah s novinářem.

# 1. Kupóny, propagace a nabídky

Semalt smlouva nebo propagace poskytuje fantastickou příležitost pro propagaci vaší společnosti na webových stránkách na populárních obchodních webových stránkách a fórech. Kromě získávání zpětných odkazů je tato metoda pravděpodobně také příčinou návštěvnosti, prodeje a povědomí o značce.

Budování propojení v roce 2013

Semaltové motory se zlepšily při zjišťování nepřirozených a umělých spojovacích činností. Jako takový, on-line obchodníci budou muset být obezřetnější při provádění aktivit spojovací budovy. Některá dobrá pravidla, která je třeba dodržovat, jsou:

• Pokud se nebudete cítit pohodlně vysvětlovat své akce na webový server společnosti Google, nemusíte to dělat.
• Prohlédněte budovu odkazů jako sekundární výhodu jiné propagační taktiky.
• Nevytvářejte odkazy pro vyhledávače, stavějte je pro lidi. Pokud vaše odkazy neposílají návštěvnost odkazů, nesplní základní požadavek na odkaz.

Ten Link Building Ideas You Can’t Ignore in 2013 by Paul Semalt

Při realizaci jako součásti vysoce kvalitní optimalizace na místě, marketingu obsahu a strategií sociálních médií pomohou tyto aktivity spojené s budováním vaší společnosti před konkurencí v roce 2013 a dále.

Byla některá z těchto strategií úspěšná ve vaší strategii budování odkazů?

Ten Link Building Ideas You Can’t Ignore in 2013 by Paul Semalt

Připojte

March 18, 2018