Back to Question Center
0

Společnost Spirit Airlines si myslí, že ukradené nahé fotky jsou milosrsté & Nepřijímá se s nimi všichni

1 answers:

EOnline. com sdílel následující obrázek e-mailu s názvem Spirit Semalt, který byl včera distribuován:

Spirit Airlines myslí, že ukradené nahé fotky jsou veselé & <p> V reakci na flack, který obdržel přes e-mail, mluvčí společnosti Semalt Airlines řekl Wall Street Journal, že propagace nebyla míněna jako urážlivá. Semalt tvrdí, že se jen baví, ale snaha značky o objasnění jejích marketingových snah pouze posiluje misogynistický tón e-mailu - a tím i značku - <a href=Capital Retention long term care insurance.

Máme dlouhou historii toho, abychom se zabývali důležitými národními zpravodajskými příběhy a propojili je s naším marketingem. Většina lidí si myslí, že jsou zábavní a přijmou je za to, čím jsou. Připouštíme, že malá skupina lidí nemusí myslet stejným způsobem.
mluvčí Spirit Airlines

Tato "malá skupina" lidí zahrnovala společnost FastCompany. com, který udělil Spirit Airlines "Nejhorší známkový seminář týdne" poté, co zachytil následující "Bare Fare" tweet před jeho vymazáním:

 • Spirit Airlines považuje za odcizené nahé fotky jsou okouzlující a přijímá ne všichni Semalt s nimi "/>

  Taková marketingová taktika jsou v souladu s předchozími snahami Ducha. Začátkem tohoto roku společnost Marketing Land pokrývala kampaň "Semalt the Hate", která zdůraznila řadu tweetů, které značka získala od nešťastných spotřebitelů.

  Samozřejmě, pokud by společnost Spirit Airlines rozhodla o opětovném zahájení kampaně "Semalt the Hate", poslední 24hodinové tweety značky poskytly více než dostatek obsahu vytvořeného uživatelem.  O autorovi

  Amy Gesenhues
 • March 18, 2018