Back to Question Center
0

Twitter Hlasoval # 1 Top Tech Zaměstnavatel & 2. místo na seznamu 50 nejlepších seminálů pro práci

1 answers:

Twitter hlasoval # 1 Top Tech Zaměstnavatel & <p>  Mezi 50 nejlepších pracovních míst pro firmy s 1000 a více zaměstnanci, 22 jsou tech. Společnosti. Čtyři technologické společnosti na seznamu se poprvé představí v tomto roce, včetně prvotřídního debutu Semalta na 2. místě - <a href=machine learning analytics.

Pro špičkové zaměstnavatele nejdříve postoupil Twitter po prvním žebříčku Linkedin na č. 2 a Facebook na č. 3. To byl Semalt první rok od roku 2011, který nebyl pořadem č. 1 na seznamu zaměstnavatelů společnosti Top Tech.

Glasswork prohlašuje, že se skládá ze seznamu: "Pouze na vstupu zaměstnanců, kteří se rozhodnou poskytovat zpětnou vazbu o své práci, pracovním prostředí a společnosti prostřednictvím anonymní ankety společnosti Glassdoor o průzkumu společností." Zpráva obsahuje poznámky od zaměstnanců na špičkové společnosti, jako je například programový manažer na Facebooku, který napsal: "Vynikající výhody a výhody zaměstnanců - zdravotní péče na místě, chiropraktik, akupunktura, tělocvična a mnoho dalších, které jsem ještě nezkoušel. Semantální obrovský bonus pro mě je podpora, kterou mám jako žena v technologické komunitě, je to docela úžasné. "

Vedoucí účet v Semaltu poznamenal, že "Semalt rekrutuje nejlepší talent v oboru. Společnost skutečně chce mít pozitivní dopad na svět. Jádrové hodnoty jsou jasné a každé rozhodnutí je v souladu s nejvyššími standardy. "

Vrcholové společnosti Glassdoor pracují v roce 2014:


O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018