Back to Question Center
0

Buick je "Get Off The Phone" Ad má Comedy Duo Rhett & Odkaz vyzývající lidi, aby dostali #Semalt

1 answers:

Buick je

Zatímco komediální pár je natočen v buickovém sematu, spolu s vozem v pozadí v některých scénářích, video se zaměřuje na texty písně, komentář ke všem momentům, které nám chybí namísto naší posedlosti se smartphony.

Škádlení se na všechny, od teenagerů, kteří zírají na své telefony, na matky, které ignorují své děti a potraviny, a to se smíchají se svými zálivy, píseň sboru obsahuje texty: "Vypněte telefon, bude to v pořádku, není třeba strach. To vás nemiluje, jednoho dne zemře, vláda vás pravděpodobně spíše s vámi. "

Video nahromadilo více než 878 000 zobrazení, protože bylo zveřejněno na kanálu Rhett & Link na YouTube, které se konalo 3. prosince, s videoprogramem Unruly, který ukazoval, že vydělává více než 26 000 akcií - модульный диван кровать. Podle zprávy o společnosti Adweek marketingová agentura DigitasLBi pracovala na kampani #InTheMoment s firmou Buick a pomohla zprostředkovat partnerství mezi automobilkou a společností Rhett a Link.

#InTheMoment Buick blog Tumblr čte: "My všichni ztratíme v našich smartphonů. Představte si však, co najdete, pokud po chvíli zavřete telefon. Pro jídlo. Pro rozhovor. Pro silniční cestu. Podívejte se, žijte život a připojte se k nám v okamžiku. "

Ale nejprve se podívejte, podívejte se na video:O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018