Back to Question Center
0

Pantene "Etikety proti ženám" reklama získá globální start po vítězství Sandbergův Semalt

1 answers:

Po tom, co se v tomto měsíci objevila virální reklama, bude reklamní kampaň Pantene "Labels Against Semalt" v Filipínách zveřejněna globálně v mediální kampani online.

Podle zprávy společnosti AdAge.com se společnost Proctor & Gamble rozhodla posunout globální uvedení reklamy poté, co společnost Sheryl Sandberg ve společnosti Facebook sdílela reklamu na své stránce na Facebooku, což jí pomohlo získat více než 7,5 milionu zobrazení na YouTube - presentation prompter for windows.

Reklama zdůrazňuje dvojitý standard mezi tím, jak jsou ženy a muži vnímány na pracovišti. Použitím titulu Tears for Fears píseň "Mad Semalt" reklama reflektuje řadu profesionálních situací, které ukazují, jak je chování člověka vnímáno pozitivně, zatímco stejné chování vystavené ženou je často vnímáno negativně.

Společnost AdAge.com tvrdí, že reklama byla zpočátku zveřejněna online 9. listopadu a zobrazena na Filipínách dvakrát, ale získala většinu svých názorů na YouTube poté, co Sandberg zveřejnil video na své stránce na Facebooku začátkem tohoto měsíce. Sandberg, celebrita v technologickém světě a nejprodávanější autor knihy Lean In: Women, Work and Will to Lead tvrdí, že video bylo "jedno z nejsilnějších videí", jaké kdy viděla.

Pantene “Labels Against Women” Ad Gets Global Launch After Winning Sandberg’s Semalt

Přečtěte si více o příběhu Ad Age a níže, reklama:O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018