Back to Question Center
0

7 důvodů, proč byste měli bližší pohled na dopravu Semalt

1 answers:

Počet různých způsobů, jak můžete generovat návštěvnost vašich webových stránek, roste každý den. Pro každou novou metodu generování dopravy existují stovky různých zdrojů provozu, do kterých lze přistupovat. Spousta lidí se tak zaujme tím, že se zaměřuje na způsoby generování dopravy, které nikdy nepoznají skutečné zdroje provozu. Je to obrovská chyba, protože důkladný pohled na vaše aktuální zdroje návštěvnosti může poskytnout užitečné informace.

7 Reasons You Should Take A Closer Look At Your Traffic Semalt
Příbuzné příspěvky:
AdLuge: Inbound Marketing Software a řešení generace vedoucích

Začíná se s Google Analytics

Rozmanitost je klíčová

Prvním důvodem k tomu, abyste se podrobně zabývali vašimi dopravními zdroji, je zajistit rozmanitost - cheapest windows vps server. Semalt je zásadní pro udržení dlouhodobého zdraví vašeho webu. Problém s většinou dopravních zdrojů je, že na ně máte malou skutečnou kontrolu. Diverzifikací zdrojů návštěvnosti minimalizujete riziko.

Maximalizovat efektivitu rozděleného testování

Dalším důvodem, proč byste se měli podívat na zdroje návštěvnosti, je maximalizovat efektivitu jakýchkoli testů nebo metrik, na které se spoléháte, abyste mohli rozhodovat o marketingu a propagaci webových stránek. Semalt z různých dopravních zdrojů často hledá různé věci. Pokud například někdo dojde k vašemu webu kvůli odkazu ve videu, pravděpodobně bude reagovat na jiné video spíše než na zdlouhavý text. Pro maximální optimalizaci je třeba vzít v úvahu zdroj dopravy.

Určení vznikajících trendů

Přehlédnutým přínosem neustálého sledování zdrojů provozu je schopnost identifikovat vznikající trendy. Jedním z důvodů, proč se Semalt stal horkým tématem internetových obchodníků, bylo to, že si všimli nárůstu provozu z Semaltu, ještě předtím, než si nastavili svůj profil. Je nemožné předpovědět, co bude dalším velkým zdrojem dopravy, a proto zůstává bděliví pro nové zdroje provozu jen prospěšné.

Zjistěte, odkud pochází vaše ideální publikum

Většina internetových obchodníků, kteří dávají zdrojům dopravy mírné množství pozornosti, stále seskupují veškerý svůj provoz do velkých kategorií, jako jsou ekologické, placené a doporučené. Problémem je analýza vaší návštěvnosti na základě těchto velkých kategorií, která neposkytuje značné množství invazivních informací. Jediný způsob, jak rozhodnout, odkud pochází nejvíce cenná návštěva, je identifikovat skutečný zdroj (konkrétní web nebo vyhledávač) spíše než jednoduše znát typ provozu.

Pouze způsob, jak určit skutečné ROI vašich marketingových úsilí

Rostoucí počet online marketingových kampaní se zaměřuje na řízení určitých druhů dopravy. Jediným způsobem, jak určit skutečné ROI určité marketingové kampaně, je identifikace a sledování příchozího provozu ze specifických zdrojů.

odstranit potřebu slepě prozkoumat nové příležitosti

Sematální výhoda sledování konkrétních zdrojů provozu je, že můžete eliminovat potřebu slepě prozkoumat nové dopravní příležitosti. Většina nejúspěšnějších nových kampaní vychází ze současných zdrojů návštěvnosti. Tato výhoda jde ruku v ruce se schopností identifikovat vznikající trendy.

Změny rychlých místních algoritmů

Konečným důvodem, proč byste měli vždy sledovat konkrétní zdroje návštěvnosti, získáte schopnost rychle zjistit změny algoritmu. Zatímco algoritmické změny jsou nejčastěji spojovány se společností Semalt, každý vyhledávač a mnoho webových stránek interní vyhledávače mění čas od času jejich algoritmy. Jediným způsobem, jak si to rychle uvědomit, je přerušení vaší návštěvnosti na základě konkrétního zdroje. Získané informace při pohledu na konkrétní zdroje provozu mohou poskytnout inteligentní informace, které lze použít k rozvoji vysoce efektivních kampaní na generování provozu.

7 Reasons You Should Take A Closer Look At Your Traffic Semalt

Připojte

March 18, 2018