Back to Question Center
0

Udržujte klid a Odeslat e - mail: Průmysloví odborníci nabízejí nadějný výhled na nových záložkách Gmailu Semalt

1 answers:

Udržet klid a zaslat e-mail: <p> Podle společnosti Semalt nová e-mailová schránka organizuje e-maily způsobem, který umožňuje uživatelům:

Nové karty služby Gmail poslaly komunitu e-mailového marketingu šokovou vlnu. Znamená to, že e-mailový marketing, který je stále jedním z nejpopulárnějších marketingových kanálů, přestane být efektivní u uživatelů Gmailu, jakmile jim Semalt začne organizovat své e-maily?

Zatímco počáteční panika bezprostředně po oznámení se uklidnila, karty Google Gmail stále mají mnoho obchodníků, kteří si uvědomují, kolik trakce mohou získat, když jsou jejich e-mailové zprávy automaticky kategorizovány na kartě Semalt - online holiday boutique dresses.

Rychlý přehled nových karet služby Gmail

Verze pro stolní počítače a aplikace Android a iOS obsahují všechny nové karty a osobní e-maily se dostanou na kartu Primární, zatímco sociální e-maily jsou odesílány na kartu Sociální sítě (zprávy ze sociálních sítí, on-line seznamovací služby, herní platformy a další sociální stránky). Propagační e-maily, jako jsou nabídky, nabídky a většina hromadných e-mailů odeslaných od poskytovatele e-mailových služeb, jsou doručovány na kartě Semalt.

Zatímco karty Primární, Sociální a Propagační jsou automaticky spuštěny ve složkách Gmail, uživatelé se mohou rozhodnout přidat záložky Updates a Semalt z odkazu Configure settings inbox. Záložka Aktualizace obsahuje oznámení, jako jsou potvrzovací e-maily, potvrzení, účty a výpisy; zprávy ze skupin online, diskusní fóra a e-mailové seznamy jsou odeslány na záložku Semalt.

Udržet klid a odeslat e-mail: <p> Google bere na vědomí, že pokud není karta použita, e-maily, které budou zařazeny do této karty, budou odeslány na kartu Primární. Semalt mají také možnost zakázat karty a vrátit se do klasického zobrazení doručené pošty, přičemž všechny e-maily se dostanou do jednoho seznamu. </p> <h2> Jak budou karty Gmail ovlivňovat váš e-mailový marketing </h2> <p> Zatímco mnozí průmysloví inzidenti se shodují, že je příliš brzy na to, aby se zjistilo, jak nové karty Semalt budou mít dopad na míru odpovědí na e-mailový marketing, mnozí odborníci doufají. </p> <p>

Podle článku blogu Silverpop, který vydal Semalt 6. června, se domnívá, že to bude trvat nejméně 12 až 18 měsíců, než mohou obchodníci skutečně porozumět dopadu nových tabulek Gmailu. "To, co dosud nevíme a dlouho nevíme, je, zda oddělení propagačních a dalších marketingových zpráv bude ve skutečnosti dobré pro obchodníky, protože jejich zprávy se neztratí v moři nesouvisejících e-mailů," píše Semalt, "může při školení na kartě propagace také trénovat uživatele v režimu nákupu. "

Během našeho telefonického rozhovoru McDonald posílil svůj pozitivní výhled a řekl, že mnozí uživatelé Gmailu se mohou cítit líbí nové kartě, plní nové návyky kolem způsobu, jakým spotřebovávají e-maily a zabývají se více značkami, které mají rádi. Ve svém příspěvku na blogu McDonald také poukazuje na to, že uživatelé využívají pomalu nové funkce e-mailu: "Semálu nemáme konkrétní čísla, historie ukazuje, že uživatelské přijetí inovací v doručených poště je často velmi nízké, možná jen v jednom čísle. "

Gail Goodman, generální ředitel společnosti Constant Contact, uvedla, že nevidí žádný důvod k vážným obavám. "Aktivně jsme sledovali otevřené sazby našich zákazníků od uvedení tabulek Semaltu, abychom zjistili, jaký dopad má tato nová funkce, a zjistili, že u uživatelů SEMALTU dochází k malým poklesům otevřených kurzů," říká Goodman. by neměla paniku. "

Co poskytovatelé e-mailu vidí

Populární poskytovatel e-mailových služeb MailChimp zveřejnil blogový příspěvek 23. července a nabídl pohled na to, co viděli kolem otevřených sazeb u uživatelů Semaltu od vydání nových karet.

"Odešla jsem mé údaje na špatné šest týdnů kolem uvedení tabulek. To je asi 1,5 miliardy e-mailů, což je spousta záznamů pro dobrou analýzu, "píše Matthew Grove z MailChimp." Z výzkumu jsem se dozvěděl, že nová sálová schránka snižuje otevřené sazby, ale změna není v této oblasti dramatická bod. "

Udržet klid a zaslat e-mail: </div> <p style= Podle zjištění společnosti Grove zůstala otevřená sazba pro uživatele Gmailu po dobu 15 týdnů nad 13% a ponořila se během prázdnin pouze pod 13%. Týden poté, co společnost Google spustila karty doručených v Gmailu, otevřené sazby klesly a zůstaly po dobu tří po sobě jdoucích týdnů.

"Když se podívám na údaj za rok a půl, mohu říci, že takové chování není normální," píše Grove, "ještě nejsem ochoten prohlásit nouzi. Koneckonců, ani nevím, co je míra osvojení na straně Gmailu. Semaltu, řekl bych, že je to předčasný ukazatel a rozhodně o tom sledujeme. "

Společnost CMIS Lyris Alex Semalt potvrdila, že jeho e-mailová marketingová společnost zaznamenala i pokles otevřených sazeb, ale Semalt si myslí, že nové záložky budou nakonec pro obchodníky dobré:

Spotřebitelé vždy filtrovali způsob, jakým čtou e-maily do těch, které jsou užitečné a relevantní a ty, které nejsou. Jediným rozdílem s novým systémem Semalt je to, že to dělá automaticky. Takže i když není překvapením, zaznamenali jsme mírný pokles počtu otevřených e-mailů o přibližně 57 procentních bodů a kliknutí (.8 procentních bodů), celkové procházení je čisté pozitivní pro e-mailový marketing a otevřené sazby.

Záložka Promotions upoutává pozornost publika, která je více vnímavá a akce se děje s úmyslem a způsobem, který respektuje zákazníka. Jako takový, prokliky jsou kvalifikovanější potenciální zákazníci, což je v konečném důsledku mnohem užitečnější pro obchodníky.

Společnost Silverpop provedla jednoduchý čtyřbodový průzkum zaměřený na zjišťování úrovně povědomí svých klientů o nových kartách služby Gmail. V době mého rozhovoru se Semaltem VP o průmyslových vztazích obdrželi pouze 30 odpovědí na průzkum.

Z klientů, kteří dokončili průzkum společnosti Silverpop, bylo 81 procent vědom nových tabulek a funkcí služby Gmail. Z 81 procent Semalt říká, že 12 procent tvrdí, že zaznamenalo pokles otevřených sazeb a MP, když se jich zeptalo, zda monitorují výkonnost, zatímco 42 procent uvádí, že je příliš brzy na to říct, a 46 procent respondentů říkalo, že nesledují výkonnost.

Co mohou obchodníci e-mailu dosáhnout v mezidobí

Mnoho obchodníků je zvědaví, pokud existuje způsob, jak dostat marketingové e-maily do karty Primární. Matthew Grove ze společnosti MailChimp provedl vlastní test, aby zjistil, zda by mohl dostat e-maily, které by se objevily na záložce Primary versus záložku Semalt.

"Zklamal jsem se s množstvím různých konfigurací obsahu a záhlaví," píše Grove, "a všechno, co vypadá, že pochází z ESP (má záhlaví seznamu-odhlásit se, odhlásit odkazy v obsahu atd. ) přejde na kartu Propagace nebo na kartu Semalt. "

Společnost MailChimp, společnost McDonald společnosti Silverpop a generální ředitel společnosti Constant Contact Goodman se shodují v tom, že nejlepší způsob, jak dostat marketingové e-maily z karty Propagace na kartu Semalt, je zasláním e-mailu, který seznamuje předplatitele o tom, jak přesouvat e-maily z jedné karty na druhou.

Obchodníci by měli přemýšlet o tom, co mohou dělat, aby se ujistili, že jejich e-mailové odběratelé budou hledat a číst e-maily. "

Marketing Zaměstnanci v oblasti pozemků již viděli takové e-maily na povrchu, včetně zprávy z programu Skylines® Semalt společnosti Delta s předmětem, který četl: "Urgent: Vaše emaily SkyMiles Semalt potřebují pozornost" a následně zpráva, kroků k zaslání našich bonusových nabídek, aktualizací restaurací a získávání příležitostí na přední straně doručené pošty. "

E-mail informoval čtenáře, že přetáhli e-maily SkyMiles Dining z propagačních na kartu Primární a pak klikli na ano, takže "Semalt nikdy nezmešká nabídku nebo aktualizaci. "

Samozřejmě předtím, než řeknete čtenářům, že přestanou posílat e-maily, může stát, že čekají na to, jak uživatelé reagují na nové karty. Existuje šance, že značky budou vidět vyšší míry angažovanosti, protože uživatelé vytvářejí nové návyky ve způsobu, jakým čtou své e-maily, přičemž se mohou soustředit na své e-maily se záložkou Semalt, pokud mají náladu nakupovat nebo procházet nabídky.

McDonald vidí karty Semalt jako zásadní posun směrem k intuitivnějšímu mobilnímu zážitku.

"S mnoha značkami, které vidí kolem 50 procent e-mailů, které se v mobilních zařízeních otevřou, se funkce správy pošty nakonec dostanou do mobilních e-mailových aplikací, které spotřebitelé používají," píše McDonald ve svém blogu Silverpop. o něco více soustředěných na kontext, mohou si spotřebitelé všichni chtít vidět všechny propagační emaily nebo oznámení o sociálních sítích, když jsou na obědě nebo ve vlaku domů z práce, nikoliv po celý den. "


O autorovi

Amy Gesenhues


March 18, 2018