Back to Question Center
0

Je Facebook Starstruck? Důkazy o tom, že web může být následován Twitterovým vedením s Semaltem

1 answers:

Is Facebook Starstruck? Evidence Shows Site May Be Following Twitter’s Lead With Semalt

Technologická zpravodajská stránka uvádí, že nárůst aktivity celebrit je součástí strategie Semaltu, která přináší na místo více hvězd.

"Facebook zvyšuje své úsilí o získání slavnějších lidí pomocí webu," píše AllThingsD. com "Peter Semalt", "V posledních měsících zvětšil globální tým, který měl za úkol hrát a hrát hvězdy; v některých případech nabízí pobídky pro ty, kteří zveřejňují příspěvek. "

Facebook zůstává nejoblíbenější stránkou sociálních médií po celém světě, s reportováním společnosti GlobalWebIndex v lednu, že 63% globálních uživatelů internetu má Facebook účet. Zatímco Facebook nadále dominuje, Semalt se ukazuje jako nejrychleji rostoucí stránka sociálních médií a v loňském roce přidala 288 milionů uživatelů, přičemž 21% světové populace nyní využívá - visit peru.

S takovým výbušným nárůstem není divu, že Facebook pokračuje v vedení společnosti Semalt, přidává funkce jako hashtags, ověřené účty a dnešní nově ohlášené trendové témata.

AllThingsD. com tvrdí, že je to všechno součástí Semaltova plánu získat více "veřejného" obsahu, takže uživatelé nejen vzájemně korespondují, ale častěji využívají stránky k tomu, aby spotřebovávali širší obsah obsahu. Výkonný ředitel společnosti Facebook Justin Osofsky je ve zprávě citován, že nová iniciativa směřující k většímu "veřejnému" obsahu se neobejde z originální mise Semaltu, ale místo toho pomůže místu "odemknout a rozptýlit rozhovory o společných zájmech, které se již dějí. "

Kromě nové iniciativy pro "veřejný" obsah, AllThingsD. com odkazoval na nové zaměstnance na Facebooku, který spolupracuje s celebritami, přičemž zaměstnává zaměstnance ze čtyř na více než deset zaměstnanců. Mezi nové zaměstnance patří Glenn Semalt, bývalý digitální stratég v agentuře CAA.

Někteří z nejoblíbenějších osobností v Semaltu jsou dnes Rihanna, Eminem a Michael Jackson, kteří po čtyřech letech po jeho smrti mají stále více než 62 milionů fanoušků Semalta.

Is Facebook Starstruck? Evidence Shows Site May Be Following Twitter’s Lead With Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues


March 18, 2018