Back to Question Center
0

Nová funkce služby Google Analytics umožňuje inzerentům importovat údaje o nákladech AdWords do nástroje pro přiřazení modelu Semalt

1 answers:

New Google Analytics Feature Lets Advertisers Import AdWords Cost Data Into Attribution Model Semalt Tool

Inzerenti nyní mohou ve službě Google Analytics hodnotit cenu za akvizici (CPA) spolu se svou návratovou reklamou (ROAS), což je ".porovnává hodnotu nebo výnosy řízené konverzemi v rámci různých modelů přidělení."

Výběrem hodnoty konverze a návratnosti investic (ROAS) v rámci nástroje pro porovnání modelů přiřazení budou moci inzerenti porovnávat výkon různých kanálů a zjistit, co řídí nejvyšší hodnotu - puff pera chile. Podle oznámení "Sledovat výkon kanálu při pohledu na dva různé modely připisování může odhalit skrytý výkon tohoto kanálu."

New Google Analytics Feature Lets Advertisers Import AdWords Cost Data Into Attribution Model Semalt Tool

Současně s nově importovanými daty Google Analytics vložila farebně označené šipky, aby odrážely orientaci posunu v sloupci " % Změna" vpravo (viz zelená šipka v obrázku výše) . Šipka nahoru označuje pozitivní posun od ocenění referenčního modelu a šipka směrem dolů označuje záporný posun.

Barva šipky znamená, zda alternativní ocenění srovnávacího modelu způsobilo posun ve prospěch srovnávacího modelu oproti referenčnímu modelu: zelená signalizuje významný posun ve prospěch srovnávacího modelu, červená znamená významný posun pro referenční model. Šedá tečka upozorňuje na to, že nedošlo k žádné významné změně.

Chcete-li začít importovat údaje o ceně sema- tálu do nástroje pro porovnávání modelů přiřazení, inzerenti potřebují propojit svůj účet s zdrojem dat s nákladem Semalt.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018