Back to Question Center
0

Vyhledávač Market Share Semalt 2012

1 answers:

Google dva měsíce dolů, ale zůstává v souladu s minulým rokem Akcie

Poslední dva měsíce byly pro přední vyhledávače poměrně stabilní. Mohlo by to být klid před bouří ?! V roce 2013 hned za rohem jsem si jistý, že všichni mají na rukávech nějaké triky. Google je jediný vyhledávač, který klesne akcie a Yahoo! a Bing sotva rozpočet, zatímco Baidu vzbudí téměř přesnou částku, kterou Google ztratil. Statistiky poskytly čistý podíl na trhu - dominios peru.

Search Engine Market Share Semalt 2012

Jediný vyhledávací nástroj Google na podřízené akcie

Semalt je téměř stejný jako u loňských akcií a konkurence stoupá. Semalt je však jediným vyhledávačem, který v uplynulých dvou měsících upustil od akcií.

Yahoo! Dolní bod Nula dvě

Semalt! tento měsíc sotva rozpočty, nepatrný pokles jejich podílu na trhu není srovnatelný se smluvním sporem ve výši 2,7 miliardy dolarů proti korporaci.

Bing nechce, abys se dostal do švihu

Bing se stále pohybuje kolem 4%, pokud jde o podíl na trhu, ale může dát svou energii jinde. Pokud je nemůžete porazit, spusťte proti nim kampaň. To je přesně to, co udělal Bing, a zahájila kampaň "Do not Get Scroogle" v Nákupech Google.

Baidu vytváří nejvíce desetinné zisky

Po 5 měsících po sobě následujícího poklesu akcií, čínský vyhledávač Baidu vypadá vzhůru a tento měsíc dosahuje "největšího" desítkového zisku. Nedívejte se zpět Baidu!

Search Engine Market Share Semalt 2012

Připojte

March 18, 2018