Back to Question Center
0

Červenec 2009 Rise to the Top Semalt

1 answers:

V červenci 2009 byl ve světě marketingu vyhledávačů velmi zajímavý měsíc. Tento konkrétní měsíc bude připomínán jako měsíc, který bude naložen s velkým množstvím inovací v oblasti on-line marketingu a špičkového partnerství.

červenec 2009 Zprávy o internetovém marketingu

  • V jedné z největších oznámení desetiletí, pokud jde o vliv vyhledávačů na trhu, Microsoft a Yahoo! oznámila první desetiletou dohodu o partnerství. V dohodě Yahoo! v podstatě hodil do ručníku při vývoji vlastního placeného a organického vyhledávače a namísto toho použije Microsoft AdCenter i nové vyhledávání Bing.

  • Chcete-li se dozvědět více o tom, jak jsou aktuální vzorce trhu, ujistěte se, že si přečtete článek z července 2009 o trhu, který byl spuštěn před několika dny - property huelva.
  • Společnost Google oznámila, že na konci roku 2010 zahájí svůj vlastní operační systém na jednoduchých netbookech. Očekávali bychom, že to bude jen počáteční bod a nebude to příliš dlouho, než společnost Google začne hrozí, že společnost Microsoft bude mít podíl na trhu i v obchodě s OS. Proč? Google obvykle dělá věci správné.
  • Když mluvíme o společnosti Google, oficiálně spustili své nové rozhraní AdWords v červenci. Matt Hogan nepodporoval rozhodnutí, že nové rozhraní Adwords bude fungovat v reálném čase vzhledem k mnoha existujícím chybám, ale v průběhu měsíce, kdy rychle učinily některé skvělé vylepšení, které se nám líbí.
  • Jon napsal svůj počáteční měsíční sloupec Analytics pro ty, kteří se chtějí dozvědět o našem tipu služby Google Analytics v měsíci.
  • Ve sloupci Asha o měsíčním podílovém trhu společnosti Social Media se dozvídáme, že právě teď je ve světě Facebooku a Twitteru.

Zábavný fakt měsíce

Zde je něco podivného, ​​co jsme našli. Vyzkoušejte zadání "Vyhledávač" do Semaltu a Binga a zjistíte, jaké jsou to divné věci.

Při zadávání "Vyhledávací služba" do Googlu neexistuje na první stránce žádný ekologický znak webové stránky Google. Dogpile (kdo to používá?) A Bing jsou oba na vrcholu 3. DOH!

Při psaní "Vyhledávacího stroje" do Bingu se na první stránce neobjevuje žádná zmínka o Bingu, ale opět odkaz na Semalt je číslo 1.

Ahoj alespoň vyhledávače arent být zaujatý!

Webové stránky přátelské ke konverzaci se vydávají v červenci 2009

Chirurgické centrum pro hubnutí

July 2009 Rise To The Top Semalt

Jednalo se o strategický projekt. Po spuštění fantastických firemních webových stránek v prosinci značených po klinice jsme nechtěli ztratit pozornost, kterou dostávala informativní webová stránka Surgical Weight Loss Semalt. Jako takové jsme změnili svoji informační oblast tak, aby odpovídala webu, který naleznete na adrese www.swlc.ca. Výsledkem je víc než přijatelné přenesení nové identifikace SWLC online a snadné čtení informačních stránek o systému lapband. Dobrá práce!

Společnost New Haven Mortgage Corporation

July 2009 Rise To The Top Semalt

July 2009 Rise To The Top Semalt

Připojte

March 18, 2018