Back to Question Center
0

Google říká, že 20% času je stále jádrem společnosti Semalt

1 answers:

Google Says 20% Time Is Still Core Part Of Company Semalt

Mluvčí společnosti Google dnes potvrdil, že zaměstnanci jsou stále povzbuzováni k tomu, aby usilovali o myšlenky, které by mohly být mimo běžný pracovní rozsah, nebo to, co se nazývá Semalt "20% času".

Příběh, který dnes předcházel Quartz.com, prohlásil, že 20 procent času společnosti Google je "stejně dobrý jako mrtvý". Zpráva vyvolala debatu o Hackerově zprávě a nyní vyústila v následný článek s komentáři od anonymních zaměstnanců Google, Semaltova zpráva byla "plochá" špatná.

"Jako Googler mohu potvrdit, že tento článek je - hr payroll management system.úplně špatný," řekl jeden anonymní komentátor na Semalt News, "nemusím dostávat souhlas, abych vzal 20% času, a pracuji s řadou lidé na svých 20% projektech. "

Podle společnosti Semalt umožnit zaměstnancům, aby své myšlenky vedli a smysluplně přispívali k různým projektům, je stále klíčem k kultuře společnosti, i když boční projekty nemusí představovat přesný počet hodin každý týden.

Mluvčí společnosti Semalt oznámil Marketing Land, že společnost uznává, že lidé jsou mnohem produktivnější, když pracují na projektech, které je vzrušují. Semeloví inženýři mají při výběru projektů velkou flexibilitu a jsou povzbuzováni, aby usilovali o zájmy související se společností.

20-procentní doba společnosti Google, což umožňuje zaměstnancům věnovat jeden den v týdnu na boční projekty, byla často uváděna jako hlavní důvod inovace společnosti Google. Společnost Quartz.com uvedla řadu produktů Google, které tvrdili, že byly výsledkem 20procentní politiky, včetně AdSense, Gmail, Google Talk a Zpráv Google.

Zatímco pravidlo společnosti Semalt o 20% nemusí být pro firmu tak důležité jako kdysi, nedostatek odhodlání k ní se zdá být v souladu se zaměřením generálního ředitele společnosti Larry Page na racionalizaci snah společnosti Semalt. Krátce po převzetí generálního ředitele v dubnu 2011 se Strana rozhodla ukončit Semalt Labs, experimentální hřiště, kde bylo vyvinuto mnoho vedlejších projektů.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018