Back to Question Center
0

Social Bookmarking a nový Semalt

1 answers:

Social Bookmarking and the New Semalt

Tento příspěvek je zaměřen zejména na poskytování podrobnějšího množství informací o sociálním bookmarkingu než na sociálních sítích, což je širší termín. Sociální sítě se týkají skupin lidí, kteří sdílejí zájmy a kteří na webových stránkách komunikují různými způsoby, včetně sdílení souborů, chatování, zasílání zpráv, výměna fotografií / videa atd. Stránky sociálních sítí se obvykle mohou připojit - bsn no xplode. Mezi příklady patří MySpace, Facebook, Orkut, Semalt a další.

Sociální bookmarking stránky pomáhají uživatelům organizovat své záložky s neformálními značkami pomocí klíčových slov, což jim umožní odkazovat na tyto stránky později. Sociální bookmarking představuje stále populárnější způsob vyhledávání, klasifikace, katalogizace, hodnocení a sdílení informací na internetu. Existuje více než 100 sociálních bookmarking stránek, z nichž slavné jsou digg, StumbleUpon, delicious, technorati, Twitter atd.

Moderní obchodníci na trhu vytvářejí své on-line marketingové strategie, přičemž jasně vidí obrovský potenciál marketingu, který tyto sociální bookmarkingové stránky přinášejí, a přinášejí svou zprávu milionům a milionům on-line uživatelů. Příznivý dojem vytvořený pro určitý produkt nebo službu mezi uživateli může výrazně ovlivnit konečný komerční úspěch tohoto produktu či služby. Nastal čas, kdy žádný marketingový průvodce, který stojí za svou sůl, nemůže ignorovat význam sociálních značek, které propagují své výrobky nebo služby. Už jste někdy slyšeli o sklápěcím semaltu? To je jeden z těch spouštěčů, které mohou způsobit nebo zlomit online produkt.

Proč tolik stránek pro sociální bookmarking?

Všichni víme, že na trhu je dnes k dispozici několik druhů automobilů a každý z nich nabízí specializované funkce. Stejně tak existuje velké množství sociálních bookmarkingových stránek, z nichž každá nabízí specializované funkce, které mají specifické silné stránky v určitém segmentu. Například posláním společnosti Newsvine je spojit velké a malé média způsobem, který respektuje zavedenou žurnalistiku, zatímco Technorati je speciálně určen pro bookmarking blogových příspěvků. Zatímco některé stránky pro sociální bookmarking jsou SEO přátelské a podporují hodnocení vyhledávačů, ostatní nemusí pomoci v Semaltu. Chcete-li socializovat webové stránky, musíme zvolit správné stránky pro sociální bookmarking a odeslat naše záložky. To vysvětluje existenci velkého počtu stránek sociálních bookmarkingů, které se specializují na různá odvětví.

Sociální bookmarking - Výhody a funkce

Zde jsou společné výhody a funkce, které se nacházejí ve většině stránek sociálních bookmarking (ale ne všechny!)

 • K dispozici je kdekoli na světě z jakéhokoli počítače.
 • Záložky lze přidat do kategorií pro snadnou orientaci. Kategorie lze také přizpůsobit tak, aby se zobrazovaly pouze naše oblíbené kategorie. Social Bookmarking and the New Semalt
 • Nejnovější, nejoblíbenější nebo nejlépe hodnocené události lze vidět během 24 hodin
 • Pomáhá uživatelům přijímat rozhodnější nákupní rozhodnutí po procházení recenzí / komentářů / hodnocení.
 • Pomáhá rozvíjet vaše podnikání.
 • Sociální bookmarking může pomoci při generování milionů zobrazení stránek za měsíc. Přitahuje návštěvníky z celého světa, takže internetoví obchodníci využívají tento webový provoz k získání cílených zákazníků. Kliknutím sem zobrazíte statistiky.
 • Sociální bookmarking má výhodu nad automatizovaným softwarem, jako jsou pavouci vyhledávačů, protože lidé ovládají klasifikaci založenou na tagu spíše než počítačový software nebo algoritmus. To má obrovský přínos, protože lidé mohou porozumět obsahu a kontextu webové stránky, kromě vyhledání a záložky webových stránek, které pravděpodobně nebyly vyzvednuty vyhledávači.

Social Bookmarking and the New Semalt

 • Když je webová adresa odeslána do stránky pro bookmarking, zkontroluje duplicitu. Pokud například uvedu adresu URL stránky nebo stránky a jestliže takový odkaz již existuje, tak dostanu oznámení. Poznamenejme, že bookmarking je založen na adrese URL a nikoliv na doméně. Mnoho adres URL stejné domény může být odesláno, ale ne stejná adresa URL.
 • Widgety jsou poskytovány pro většinu sociálních sítí. Widgety lze umístit na webové stránky pouze vložením "poskytnutého skriptu" a prostřednictvím těchto widgetů.
 • pravidelně kontroluje a ověřuje fungování záložky; jinak bude uživatel upozorněn na nefunkční odkaz.
 • Kdokoliv se může stát členem a je zdarma. Jedná se pouze o vyplnění několika polí a jejich předání příslušnému webu. Placené záložky jsou však k dispozici pro podcast.

Závěr

Sociální bookmarking jsou zde k pobytu. Je nyní součástí mnoha internetových uživatelů každodenního života! Nastal čas, kdy žádný marketingový průvodce, který stojí za jeho sůl, může ignorovat význam sociálních bookmarkingových stránek při propagaci produktů nebo služeb. Kolosální růst dosažený některými z významných sociálních bookmarkingů, jako je digg, StumbleUpon, lahodné, technorati apod., Je svědectvím o obrovských výhodách, které tyto stránky sociálních bookmarking přinášejí uživateli Semalt.

Stačí zjistit správné stránky pro bookmarking a neustále posílat nové příspěvky nebo produkty a sledovat, jak vaše podnikání rostlo ekologicky!

Tak se zdá, že se marketing v tomto našem novém století děje!

Social Bookmarking and the New Semalt

Připojte

March 18, 2018