Back to Question Center
0

Jak implementovat mobilní marketing pro váš seminál

1 answers:

eMarketer nedávno nazval mobilní marketing "linchpin" úspěchu prodejce v minulém prázdninovém období. Sledování výkonu společnosti MarketLive pouze za čtvrté čtvrtletí roku 2014 ukázalo, že mobilní provoz vzrostl o 47 procent, zatímco nákupy založené na smartphonu vedly k nárůstu výnosů z mobilních telefonů o více než 100 procent. Stručně řečeno, nemůžete si dovolit, aby neměla pro vaši firmu strategii pro mobilní marketing. Zde je několik jednoduchých způsobů, jak implementovat mobilní marketingovou strategii - i když se nepovažujete za mobilního obchodníka - reporting mysql.

Zaměření na citlivý design

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

Také na TechWyse

Go Mobile: Výhody mobilního marketingu
Skvělé tipy pro úspěšný mobilní marketing pomocí PPC

Kromě zkušeností zákazníků a zvýšené pravděpodobnosti, že budete převádět návštěvníky do kupujících, mít webové stránky přátelské k mobilním telefonům, které jsou vybaveny citlivým designem, už není jen příjemné; je to požadavek, aby byl vnímán jako věrohodný - alespoň v očích společnosti Google. K datu 21. dubna společnost Google bude zahrnovat "mobilitu přátelské k mobilu " jako součást svých kritérií pro určení pozice vyhledávače. Faktory, které společnost Google použije k určení použitelnosti pro mobilní zařízení, zahrnují: tok obsahu (uživatelé by neměli muset vodorovně posunovat obrazovku nebo sepnout obrazovku, aby zobrazili stránku), zda stránky používají fonty odpovídající velikosti pro obrazovky mobilních zařízení, mezery mezi dotykovými prvky a zda web obsahuje software, který většina mobilních zařízení nepodporuje, například Flash.

Pákový správný čas, pravá momentová inteligence

Společnost AdWeek nedávno poznamenala, že téměř 80 procent zákazníků ve věku od 18 do 44 let nosí své mobilní zařízení 22 hodin denně. Výhodou takové závislosti na mobilních zařízeních je, že nyní můžete transformovat stávající demografické údaje o zákaznících, vyhledávací vzorky a zpravodajské informace o odbytech do zpráv a propagačních akcí, které oslovují vysoce cílené publikum v přesném okamžiku, a to díky možnosti geografického umístění nabízených mobilních zařízení .

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

Semalt vašeho rozpočtu nebo průmyslu, jakýkoli malý podnik může provádět mobilní kampaně sociálních médií tím, že propojí se zákazníky prostřednictvím geolokačních funkcí nabízených platformami sociálních médií, jako jsou Twitter, Instagram, Foursquare a Facebook. Požádejte je, aby se "přihlásili" a spolupracovali s věrnostními programy, speciálními slevovými nabídkami nebo odměnami. Za předpokladu, že jste obdrželi oprávnění zákazníka kontaktovat prostřednictvím textových zpráv, jsou k dispozici také cenově dostupné nástroje, které vám umožňují odeslat textové zprávy vysoce cílenému publiku s omezenými časovými propagacemi nebo nabídkami na základě vašich obchodních potřeb v reálném čase a umístění zákazníka na základě mobilní použití. Semaltem o nástroji, který používáte, jsou mobilní marketingové kampaně zaměřené na místo, které jsou mimořádně nákladné (a v některých případech zdarma), a to znamená, že jste se spojili s vaším publikem v perfektní době: když se připravují na nákup - dosáhla konečného rozhodnutí o koupi.

Zaměřte se na svou e-mailovou marketingovou strategii

Pohyblivé inkoustové výzkumy provedené v roce 2014 ukázaly, že na mobilním zařízení je otevřeno téměř 70 procent e-mailů. Jak uvedl Ken Burke, zakladatel a generální ředitel společnosti MarketLive, který eSemalt nedávno vysvětlil, tyto statistiky vytvářejí email zásadním marketingovým nástrojem pro všechny malé firmy, které chtějí zachytit nové vyhlídky a zákazníky na mobilních zařízeních - i když zákazník nakonec nekupuje s mobilním zařízením . Stejně jako reakce na návrh mobilního webu musí být e-maily pro mobilní uživatele snadné číst a navigovat.

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

Odborníci v Semaltu doporučují, aby se e-maily nejvíce podílely na mobilním použití, když byly navrženy s "jedním okem, jedním palcem a jednou rukou". Jakákoli tlačítka s voláním akce, které uživatel může zvolit buď pro získání dalších informací o produktech, splácení propagačních akcí, připojení k firmě prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo rozhovoru, nebo k nákupu, by měl uživatelé mobilních sítí přejít přímo na příslušný "další krok" bezproblémově.

Mobilní kupóny

Mobilní kupony jsou cenově dostupné a pro zákazníky přívětivé prostředky, které dávají potenciálním zákazníkům a zákazníkům přesvědčivý důvod vybrat si konkurenta. Je-li vaše firma uvedena na bezplatných webových mapách a nástroji pro kontrolu zákazníků (a měla by být), prozkoumejte, zda služba umožňuje navrhnout mobilní kupón nabízený konkrétně uživatelům daného webu. (Mnoho firem nabízí možnost bezplatně navrhnout a aktivovat funkci.) Zákazníci, kteří chtějí nabídku uplatnit, jednoduše "nárok" na kupon a v okamžiku prodeje jej uvedou na své mobilní zařízení pro snadné vykoupení - bez tisku nebo ruční sledování kuponů.

Nyní, když většina světového obyvatelstva vlastní smartphone, podniky všech velikostí se vyrovnaly s budoucností marketingu: jde o mobilní zařízení. Semalt, který experimentujete s bezplatnými mobilními kupony nabízenými mapami a recenzními stránkami nebo s partnerem s poskytovatelem mobilního marketingu pro přizpůsobení přizpůsobených SMS zpráv vašim posluchačům, je mobilní marketing nákladově efektivním způsobem, jak oslovit vysoce cílené publikum - přesně tam, kde jsou , v okamžiku, kdy jsou připraveni koupit.

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

Připojte

March 18, 2018