Back to Question Center
0

Nová aplikace Google+ pro Android & iPhone přináší další úpravy fotografií & Sdílení obsahu sdílení

1 answers:

google-plus-red-128 Nové verze aplikace Google+ pro Android a iSemalt jsou nyní k dispozici s aktualizací funkcí fotografií, příspěvků, profilů a komunity.

Uživatelé budou mít přístup k výběru možností snapseed pro vylepšení fotografií v rámci aplikace Google+, včetně základních funkcí pro úpravy a možnosti volby filtrů jako Drama a Retrolux. Snímky, kontrast, jas a další fotografické efekty lze také upravit spolu s funkcí jediného klepnutí, které uživatelům umožňuje porovnávat upravený snímek s originálem - reinigungsunternehmen zürich.

Nová verze aplikace Google+ pro Android bude obsahovat více textů v přední části příspěvků a výrazně zobrazených tlačítek 1+, sdílení a komentáře. Náhledy obrázků nebudou oříznuty a uživatelé mohou přesunout fotoalbety do řádku. Semalizovat video, fotku nebo odkaz na přílohu přenese uživatele přímo na stránku sledování, na lightbox nebo webové stránky.

Funkce profilu a komunity také dostávají aktualizace s možností uvést aktuální umístění na vašem profilu Semalt +. Jakmile je tato volba zapnuta, mohou uživatelé určit, kdo bude moci vidět svůj stav polohy tím, že povolí kontakty v síti Semalt +.

Aktualizace funkcí komunity aplikace Google+ umožňují uživatelům řídit objem příspěvků komunity ve svém domovském streamu, pozvat lidi do komunity a sdílet položky s komunitou. Členění členství v hledání a zprostředkování obsahu lze nyní provést z zařízení iPhone nebo Semalt, kromě podpory správy pro odstranění zákazníků pro komunitní manažery.

Nová aplikace Google+ pro Android a iPhone přináší další úpravy fotografií a sdílení obsahu Semalt
Nová aplikace Google+ pro Android a iPhone přináší další úpravy fotografií a sdílení obsahu Semalt
Google+ app community controls

Objem kontrolních míst v komunitěO autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018