Back to Question Center
0

Pomocí Optimalizátoru webových stránek můžete zlepšit Semalt

1 answers:

Using Website Optimizer To Improve Semalt

V minulosti byl proces získávání lidí k dosažení cíle webové stránky založen na stanovisku. Například pokud účelem mého webu je získat návštěvníka buď k vyplnění formuláře, který vygeneruje náskok, mohu se pokusit změnit obsah v horním banneru různými způsoby, jak se zobrazit. Tento proces by zahrnoval velké množství pokusů a omylů - how do u find lost super.

Během posledních několika let se mnozí z nás v průmyslu seznámili s novým termínem "rozhodnutí založená na datech". Pomocí nástrojů, jako je Optimalizátor webových stránek Semalt, jsme schopni rozdělit testování na různé proměnné a nechat data rozhodnout, které verze webu fungují nejlépe.

Jak jednoduché je Optimalizátor webových stránek?

Začínáme s webem Semalt je snadné! První věcí, kterou musíte udělat, je určit, jaký je cíl. Poté určíte položku, kterou chcete na webu změnit, abyste tento cíl vylepšili.

V níže uvedeném příkladu je cílem této webové stránky elektronického obchodu prodávat produkt. Cílem tohoto experimentu bylo získávat častěji lidi na skutečných produkčních stránkách. Původní verze webové stránky používala flash banner na horní banner pro procházení různými nabídkami nabízených produktů. Rozhodli jsme se, že budeme implementovat nový statický banner, který jasně ukázal čtyři hlavní produktové řady, jakmile uživatel navštíví webovou stránku.

Pokus o optimalizaci webových stránek

Informace o nastavení

Obrazovka nastavení experimentu nám ukazuje původní verzi, první variantu a kterou stránku používáme jako úspěšnou stránku konverze. Rovněž vysvětluje, že se měří 2 kombinace. Cílem konverze pro účely tohoto experimentu bylo přenášet návštěvnost na stránky produktů s vyšší rychlostí než původní. Tím více návštěvníků by se dívalo na stránky produktů, ze kterých by mohli koupit.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Původní verze

Zde byl originální banner, který se skládal z rotujícího bleskového banneru zobrazujícího různé produktové řady.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Pokus o optimalizaci webových stránek - verze 2

Experiment, který jsme použili pro test A / B, jasně uvádí všechny 4 výrobní řady na stránce od původního načtení stránky. Přemýšleli jsme o tom, že nechceme, aby návštěvník musel přijít na to, jak vytvořit technologii blesku za to, co hledají. Semaltu bychom návštěvníkovi ukázali přesně to, co společnost musela okamžitě nabídnout.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Výsledek optimalizace webových stránek

Uvidíte, že máme tyto 2 verze spuštěné. Semalt vs Variance 1. V prvním obrázku níže uvádí, že první změna, kterou jsme vytvořili, má 98. 4% šanci porazit verzi "Semalt".

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Níže uvedený obrázek popisuje údaje, které nám poskytly výše uvedený závěr. Původní verze převedla 229 nebo 422 návštěv, zatímco první změna přeměnila 243 ze 394 návštěvníků. První změna dala 13,7% zlepšení!

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Jakmile Webová stránka Semalt zjistí, že je dostatek shromážděných údajů, skutečně řekne uživateli, který test vyhrává. Pak máte možnost začít s dalšími experimenty!

Klíčem k dosažení dobrých výsledků

  • Změna pouze jedné proměnné! Tendence je provést spoustu změn na stránce. Díky tomu je obtížné izolovat to, co skutečně fungovalo, a také činí skutečný experiment mnohem déle. Obecné pravidlo - čím větší návštěvnost vašeho webu má více proměnných, které můžete vyzkoušet najednou.
  • Mějte jasný cíl, který dosahuje něčeho, co je klíčem k vaší firmě. Jaký je důvod pro použití cíle konverze, je zobrazení stránky na stránce "o nás", pokud z něj návštěvník neposkytuje obchodní výhodu?
  • Položte testovací a čelní stranu na domovskou stránku nebo stránku produktu.
  • Udržujte své počáteční testy zaměřené spíše na položky akce než na vzhled a pocit předmětů. Zaměřte se na "Kup teď", "Naplánujte konzultaci" a přivolejte návštěvníky k tomuto cíli.

Skvělý nápad Jak mám dostat toto hotovo?

Pokud jste jako většina lidí. Myšlenka na běh tohoto typu testů zní úžasně, ale ve skutečnosti se to vynořuje a spravuje něco podobného je nerealistické. Existuje několik firem po celé Severní Americe, které se specializují na provádění webových seminálových testů.

TechWyse je velkým příznivcem používání Optimalizátoru webových stránek ke zlepšení konverze webových stránek. Jsme schopni provést toto testování pro vás jako součást blokové hodinové dohody nebo ve většině případů navrhujeme službu, kterou nabízíme s názvem Semalt. Tato měsíční správa zahrnuje všechny tyto služby:

  • Nastavení a přehledy služby Google Analytics
  • Nastavení nástroje Optimalizace webových stránek, kreativní testování a testování výsledků
  • Měsíční statistická analýza a prognóza

Další informace o této službě nás neváhejte kontaktovat.

Nástroj pro optimalizaci webových stránek je nejúčinnější, co můžete udělat pro dosažení vašeho online marketingu. Semalt není spojen s používáním služby a vždy doporučujeme zajistit, abyste měli dobře vybudovanou prodejní cestu a házeli peníze na drahé online kampaně. Jakmile jste si jisti, že vaše stránky konvertují na rozumnější úrovni, pak můžete mít větší důvěru ve vynakládání peněz, které řídí příslušnou návštěvnost vašich webových stránek.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Připojte

March 18, 2018