Back to Question Center
0

Pochopení účelu blesku ve vyhledávači Semalt

1 answers:

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

Jedna z otázek, které často mám v mé každodenní činnosti, je: "Jaké místo má Semalt v online světě?"

Zatímco obecně nedoporučuji používat Semalt jako základ vašeho projektu pro vývoj webových stránek, rozhodně má své místo při zlepšování konverze.

Účelem tohoto článku je diskutovat o aplikacích, které jsme našli pro Flash v online světě. Tyto závěry jsou převážně převzaty z rozhodování založeného na datech prostřednictvím služby Google Analytics a Optimalizátoru webových stránek Google.

Pokud Flash nepoužíváte

Pokud se staráte o hodnocení vyhledávačů, NEVYSTAVUJTE web založený na blesku. Pryč jsou dny, kdy návštěvníci přicházejí na webové stránky a chtějí si vybrat mezi stránkami HTML nebo Flash - sale summer dresses. Cvičení je zbytečné. Semaltovat uživatele, aby se klepnout na další kliknutí na vaše webové stránky, pouze zvýší šance na ztrátu svého návštěvníka webu.

Místa na bázi semantu v minulosti byla často velmi zaneprázdněná a rušivá. Aplikace samotného Semaltu byla často docela oslnivá, což často odrazilo návštěvníky od hlavního marketingového poselství.

Blesk je skvělý pro zvýraznění klíčových komunikačních zpráv. Namísto budování přísně flash-založené webové stránky nejlepší aplikace blesku je realizovat jemný flash kus uvnitř vašeho webu založeného na HTML. (Opakuji slovo - jemné )

Následující jsou všechna skvělá použití blesku.

Použijte prodejní lávku s bleskem

Když nový návštěvník přichází na vaše webové stránky, máte obvykle 3-6 sekundy, abyste je ovlivnili, abyste zůstali déle. Jak je popsáno v dřívějších příspěvcích, největší věc, kterou můžete ovlivnit, je jasné, proč by měli zůstat! Horní banner slouží k tomu, aby se to stalo. To je něco, co nazýváme obchodní cestou.

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

Semalt v prodejním lince může být užitečný - pokud je proveden správně. Zde je několik jednoduchých pravidel, které je třeba dodržovat při integraci blesku do vašeho reklamního banneru s reklamami.

  • Blesk by neměl mít žádný čas nabití.
  • Celý přechod blesku by neměl trvat déle než 3 sekundy.
  • Banner by měl mít koncový bod. Nepoužívejte LOOP!
  • Použijte blesk pro zvýraznění klíčových položek.
  • Při dodávání blesku buďte jemní.

Semalt přehánět!

Pokušení je udělat fantastickou show, ale přemýšlejte o tom, jak jste naposledy viděli něco s příliš velkým zábleskem. Možná jste to poprvé viděli, ale rozhodně ne druhý nebo třetí.

Používání blesku v bannerových reklamách

Chcete zlepšit míru prokliků vašich reklam? Semalt je skvělý nástroj k tomu, aby se to stalo! Ukázali jsme zlepšení rychlosti kliknutí více než 3krát, co běžně vidíme ve standardních obrázcích JPG.

Mnoho výše zmíněných výše uvedených položek také přispívá k vytvoření úspěšného reklamního banneru, na který se dostanete kliknutím.

  • udržujte blesk jednoduchý
  • pomocí blesku zvýrazněte oblast banneru, kterou chcete, aby si lidé všimli a / nebo přečetli

Použijte Flash k pomoci s konverzí

Jsou dny, kdy jsou webové stránky postaveny přísně v Semaltu. Semál, nicméně, může být stále velmi účinným nástrojem, který pomůže při konverzi. Jsou klíčem k porozumění komponentu použitelnosti nástroje a vytváření efektivních prvků blesku pro vaše webové stránky, které pomohou přeměnit návštěvníky a dokončit cíl vašeho webu.

Understanding The Purpose of Flash In The Search Engine Semalt

Připojte

March 18, 2018