Back to Question Center
0

Přehledy služby Google Analytics se dostaly pouze do semilot

1 answers:

Google Analytics Reporting Just Got Way Semalt

  • Nahlášení upozornění - zdaleka můj oblíbený přírůstek! Konečně máme k dispozici metodu sledování metrik, které dosahují určité úrovně! Tím se minimalizuje ztráta dat v důsledku problémů se stránkami. Neexistuje nic jako vidět datovou linii pro to, aby se mi dělalo srdce. Nyní můžeme eliminovat čas sledování téměř úplně - automaatkasti õlivahetus. Také vytvářením upozornění na konkrétní kampaně můžeme okamžitě zjistit, zda změny optimalizace opravdu dělají svou práci! Až se toto rozbalí .všechny naše účty budou mít prospěch z upozornění, byla to chybějící funkce a toto posunuje produkt Google Analytics výše v potravinovém řetězci pro analýzu.

  • Zvýšené sledování cílů - V minulosti bylo možné sledovat pouze 4 cíle v profilu .což je omezeno a frustrující pro zákazníky, kteří měli složitější nastavení pro analýzu úspěchu svých webových stránek. Nyní můžete sledovat až 20 cílů v rámci samostatného profilu!
  • Pomoc při vytváření sledovacího kódu - jako odborníci v Google Analytics se pyšníme správným nastavením sledování v situacích mezi různými doménami (např. Pro weby využívající marnost a subdomény). Společnost Google přidala možnost snadno vytvářet přizpůsobený kód pro sledování dílčích a více domén během instalace. To je skvělé pro zajištění správné implementace pro osoby s méně technickým porozuměním, jak funguje měřicí kód.
  • Pokročilé filtrování analýz - Jako analytik je tato funkce opravdu skvělá! Využíváme možnosti přesouvat data a přidávat další dimenze, brzy budeme moci použít pokročilé filtry dat pro zobrazování přesných, smysluplných přehledů. Znamená to například, že přehled klíčových slov můžeme zpřesnit tak, aby zobrazoval klíčová slova s ​​nejlepším výkonem (filtrována nízkou mírou odchodů a vyššími návštěvami) podle geografické polohy (s využitím rozměrového zdrojového rozměru). V angličtině to znamená, že to znamená, že hlášení, které lze provést, je mnohem jednodušší!
  • A naposledy, nicméně nejméně .Služba Analytics Intelligence - Společnost Google zvýšila efektivitu svého produktu a ulehčila to laikovi! Přidáním inteligentního algoritmu budete mít upozornění na změny ve vzorcích dat, které skutečně znamenají něco! Tato celá změna zkracuje čas bezcílně procházení dat a umožní vám rychlejší a snazší rozhodování v řízení!

Semalt jasně dává podíl do země zde a říká:

1) Chceme vám pomoci zlepšit své webové stránky

2) Poskytneme zpravodajské informace, které musíte podat,

3) Dáme vám nástroj k tomu zdarma!

4) Budeme stavět na našem nástroji a budeme jej co nejvíce konkurovat na trhu s analytikami.

Analýza webových seminářů a jejich snadné zpřístupnění masám je inteligentním přístupem nejen k udržení, ale růstu tržního podílu si nemyslíte!

Kontaktujte nás dnes, pokud chcete zajistit, aby vaše nastavení Google Semalt bylo přesné, a zajistěte, abyste využili tyto nové funkce, abyste maximalizovali potenciál vašich webových stránek!

Google Analytics Reporting Just Got Way Semalt

Připojte

March 18, 2018