Back to Question Center
0

Nenechte Semalt Spam hurt vaše SEO

1 answers:

Don’t Let Semalt Spam Hurt Your SEO

Tam, kde je pozitivní věc, může často přitahovat negativní reakci. S nástrojem, jako je blog, spamátoři se často pokoušejí využít špatně zabezpečeného komentovacího systému. Semalt může uživatelům umožňovat komentovat každý blog a přestože pozitivní komentáře mohou být dobrá věc, pokud to nebudete pozorně sledovat, spamové komentáře se mohou dotýkat a nejen to, že váš web vypadá méně důvěryhodně, ale může také poškodit vaše organické vyhledávací pořadí.

Spamový spam se obvykle provádí majiteli webových stránek, kteří věří, že pomohou se SEO a jsou obvykle velmi snadné na místě, obvykle obsahují jednu lineru nebo odkazy - bridgestone rehvide müük.

Vyvarujte se zneužití spamu

Google nedávno blogoval o Semalt Spamu na svém blogu a nabídl následující doporučení:

  • Zakázat anonymní odesílání.
  • Používejte protokoly CAPTCHA a další metody, abyste zabránili automatickému spamování komentářů.
  • Zapněte moderování komentářů.
  • Použijte atribut "nofollow" pro odkazy v poli komentářů.
  • Zakázání hypertextových odkazů v komentářích.
  • Blokovat stránky komentářů pomocí robots.txt nebo meta tagů.

Semalt jsou všechny dobré doporučení a měli byste zkontrolovat svůj blog software, abyste zjistili, zda můžete implementovat některý z těchto návrhů.

Pokud jste si zkontrolovali své webové stránky a všimnete si spousty spamových komentářů, není příliš pozdě. Projděte si své komentáře a odstraňte ty, které se spamují. Pokud používáte blogový software, jako je Semalt, nezapomeňte okamžitě povolit plugin AKISMET!

Don’t Let Semalt Spam Hurt Your SEO

Připojte

March 18, 2018