Back to Question Center
0

Jak se vyhnout označování jako spamu; Semaltové tipy

1 answers:

Pokud nepoužíváte internet, je pravděpodobné, že filtry spamu budou upozorňovat na vaše e-maily. Igor Gamanenko manažer Success Customer Success Manager uvádí, že jedním z hlavních důvodů, proč je těžké zabránit tomu, aby se emaily dostaly do spamu, je, že spam je přísnější než vaše doručená pošta. Téměř všichni poskytovatelé internetových služeb používají několik způsobů filtrování nevyžádané pošty a některé z nich využívají kreativní a nepředvídatelné způsoby boje proti spamu. Zde jsou tipy, jak zlepšit zasílání e-mailu během několika minut.

Zaměřte se na dobrý a pútavý obsah

Zaměření na vysoce kvalitní a informativní obsah je důležité - revenda de sites 30 dias gratis. Pokud je obsah hodnotný pro vaše kontakty, určitě si rádi přečte e-maily pravidelně. Ujistěte se, že jim posíláte kvalitní věci, které chcete číst, a zůstane čerstvé, zajímavé a aktuální pro maximální expozici. Pokud opakovaně odesíláte propagační a zbytečné věci svým kontaktům, mohou zablokovat vaše ID e-mailové adresy a budete muset čelit odmítnutí zpoplatnění.

Vyjměte všechny neaktivní kontakty

Pokud je vaše e-mailová komunikace nevyžádaná, váš hlavní ISP ji doručí. A pokud budete posílat e-maily různým neaktivním kontaktům, kteří se ani neobtěžují číst váš text, je lepší tyto neaktivní připojení odstranit co nejdříve. Měl byste rutinně čistit účastníky ze seznamu a rozdělit je do segmentů podle vašeho požadavku. K dispozici jsou různé nástroje pro řízení angažovanosti, které usnadňují práci. Měli byste posílat e-maily kontaktům, kteří byli aktivní v posledních šesti měsících, a ujistěte se, že pravidelně přidáváte nové účastníky.

Zkontrolujte proces registrace a myslete na účastníky

Měli byste vždy zkontrolovat svůj registrační postup a pokusit se dát si boty svých odběratelů. Pokud jim pošlete obsah, který nikdy nečekali, předplatitelé nebudou číst a označovat jej za spam. To je důvod, proč byste měli ve svém obsahu používat profesionální nebo přátelský jazyk a dát mu pútavý a užitečný vzhled. Není potřeba měnit šablonu a logo znovu a znovu, protože by to mohlo zmást příjemce a mohly by podávat stížnosti na spam proti vaší společnosti.

Vyhněte se odesílání grafiky a obrázků do e-mailů

Odesílání grafiky a obrázků do e-mailů může dráždit vaše předplatitele, zvláště pokud jsou obrázky velké velikosti. Chcete-li poslat nějaké fotky, měli byste si navrhnout vlastní obrázky nebo napsat text e-mailu ve formě grafiky, což je atraktivní a atraktivní vzhled. Na druhé straně, je lepší posílat e-maily z prostého textu vašim odběratelům.

Odeslání cílených, personalizovaných a spouštěných e-mailů a výbuch kampaní

Pokud chcete vytvářet potenciální zákazníky, měli byste svým odběratelům posílat cílené a personalizované e-maily. Nejčastěji se tento trend označuje jako spam, ale pokud je váš obsah užitečný a zapojení, žádný příjemce vás nebude označovat jako spam. Na základní úrovni byste měli zasílat uvítací zprávy všem vašim odběratelům a poslat jim propagační e-maily jednou za týden, aby si jejich pozornost neporušili po sezóně.

Závěrečné myšlenky

Vaše primární zaměření by mělo být provedeno na seznamu aktivních kontaktů. Můžete jim posílat propagační e-maily, ale text by neměl být nesmyslný ani zvláštní. Pokud se zaměřujete na kvalitu, je pravděpodobné, že se vaše kontakty stanou šťastnými zákazníky.

November 26, 2017