Back to Question Center
0

Jak zablokovat odkaz Spam s WordPress Plugin - Semaltová rada

1 answers:

Zpráva Referrer spam znečišťuje váš účet Google Analytics falešnými informacemi a využívá nekvalitní provoz pro propagaci vašeho obsahu na internetu. Když váš účet Google Analytics zobrazuje spoustu zobrazení, je pravděpodobné, že váš web začal přijímat falešnou návštěvnost. Spamové používají k tvorbě výnosů řadu technik a když klepnete na odkazy odkazující na spam, jejich hodnocení se zlepší v výsledcích vyhledávače . Dokonce ani když kliknete na jejich odkazy, propadnou vám přehledy služby Google Analytics a nebudete moci sdílet znečištěné přehledy s nikým ve vaší firmě. Naštěstí některé pluginy WordPress byly navrženy tak, aby zablokovaly spamový odkaz, který ovlivňuje vaše údaje služby Google Analytics a přístup k vašemu webu - motorcycle book value guide.

Oliver King, manažer úspěchu zákazníků Semalt , zde nabízí některé fascinující otázky v tomto ohledu.

Jak začít?

Pokud jste na svých webových stránkách nikdy nepoužili službu Google Analytics, je to skvělý nástroj, který můžete začít používat. Služba Google Analytics vám umožňuje zjistit, jak uživatelé interagují s vašimi webovými stránkami. Můžete také vidět, které články dostanou větší návštěvnost než ostatní. Můžete sledovat kliknutí na odkazy a spustit rozdělené testy. Každý chce, aby jeho webové stránky byly zaznamenány na internetu, ale odkazující spammeři využívají výhody našich SEO technik tím, že posílají spoustu falešných pohledů na naše stránky. Vkládají také stovky až tisíce skriptů a kódů, které poškozují hodnost našeho webu na internetu. Jejich adresy URL se objeví ve vašem Google Analytics a ovlivňují každý den počet stránek.

Proč se musíte starat o odkaz spam?

Někteří si mohou myslet, že odkazující spam je neškodný a bezpečný, pokud někdo klikne na odkazy, ale není to tak. Dokonce i když nekliknete na odkazy, odkaz spamu ovlivňuje vaše přehledy Google Analytics. Pro malé a střední firmy může být špatná zpráva spam, která může ohrozit jejich stránky. Pokud něco prodáváte prostřednictvím svých webových stránek, nemůžete cílit na požadované zákazníky kvůli spamu odkazů.

Blokování Referrer Spam v WordPress s pluginy

Některé pluginy WordPress vám pomohou udržet spamový odkaz na minimu. Nejvíce vzrušující je, že téměř všechny tyto pluginy jsou zdarma a mohou být instalovány rychle. Nejsme zodpovědní za škodlivé účinky a neposkytujeme neplacenou podporu nebo pokyny, takže byste měli vždy zálohovat soubory před instalací libovolného pluginu WordPress.

SpamReferrerBlock

Jedná se o bezplatný plugin, známý pro použití automaticky aktualizovaných černých seznamů, které udržuje autor. Po dokončení instalace je plugin snadno konfigurovatelný a může být pohodlně přidán k vašemu webu.

Alternativní pluginy

Některé nové pluginy, jako například Referrer Spam Blocker a Block Referral Spam, byly představeny před několika týdny, ale tyto pluginy nedostaly uspokojivé komentáře od kritiků, takže je nelze správně posoudit.

Buďte informováni, že pluginy WordPress nemohou zastavit ghost spam ze stránek 4masters.org, webmaster-traffic.com, darodar.com a co.lumb.co. Doporučujeme, abyste v účtu Google Analytics filtrovali spamový odkaz, aby se zabránilo tomu, že vaše stránky budou přijímat nepravdivé návštěvy návštěvníků.

November 26, 2017