Back to Question Center
0

Jak zabránit spamu pomocí filtrů Google Analytics? - Semalt odhalí odpověď

1 answers:

Možná není možné, abychom všichni zničili provoz spamu pomocí filtrů Google Analytics. Je pravděpodobné, že se to stane každému, protože spamátoři hrají s každým denním množstvím míst. Jsou nebezpečné pro vaše podnikání a mohou zničit vaši pověst na internetu. Dalším problémem je, že provoz duchů a spam vám nedávají přesné výsledky z hlediska návštěvnosti webových stránek . Vždy vám poskytují pohledy s vysokou mírou okamžitého odchodového okamžiku, takže máte pocit, že každým dnem získáváte více a více zobrazení. Důležité je, abychom dostali jen několik zobrazení denně a zajistili jejich kvalitu - attrezzatura palestra noleggio. Naproti tomu webové stránky, které získají spoustu názorů a méně cenné míry odchodů, nemusí generovat spousty potenciálních zákazníků. Pokud jste jedním z nich, musíte změnit své strategie a vytvořit důvěryhodnou online prezentaci. Dokonce i když víte, že tam jsou spammeři, neměli byste se s nimi hádat a vytvářet filtry, které by je mohly zbavit do značné míry.

Naštěstí jsou k dispozici některé techniky a metody, které se zbavují spamerů pomocí služby Google Analytics. Můžete vytvořit filtry a vyřešit mnoho vašich problémů na internetu.

Top profesionál z Semalt Digitální služby, Ivan Konovalov, se podívá na některé základní věci, které byste měli mít na paměti:

Vytváření nových pohledů

Před úpravou nastavení v účtu Google Analytics je dobré vytvořit zcela nové pohledy. Měli byste vytvořit nové, nedotčené filtry ve velkém počtu a rozdělit věci do segmentů. Na začátku bude tento proces trvat nějaký čas, ale může vám pomoci při přípravě zpráv o kvalitě. Měli byste se přesunout do sekce Správce účtu Google Analytics a upravit nastavení zobrazení. Zde byste měli vytvořit různé pohledy a různé filtry a spojit je mezi sebou.

Nastavení komplexního filtru

Na základě vašich požadavků můžete nastavit velký počet filtrů. Pokud máte nějaký zmatek o tom, jak vytvářet filtry, doporučujeme, abyste si Googlu tipy, které jsou k dispozici na internetu, ale několik věcí, které vyžadují vaši rychlou pozornost, patří platné názvy hostitelů, zdroje kampaně, nastavení jazyka a další .

Logické hostitelské

Nebylo by špatné říkat, že veškerá návštěvnost webových stránek musí procházet názvy hostitelů a serverů, aby bylo zajištěno, že kvalita nebude ohrožena. Informace jsou dostupné ve službě Google Analytics. Platný název hostitele je legitimní název, který je přidružen k vašemu webu a může na základě vašich nastavení filtrovat vaše výsledky vyhledávače . Pokud máte vysokou míru odchodů, můžete tuto možnost zkusit, abyste snížili míru okamžitého opuštění vašeho webu. Ale měli byste se vždy ujistit, že nebudete chyceni falešným hostitelským jménem, ​​protože to může zničit vaše stránky.

Zdroje kampaně

Musíte mít představu o tom, odkud přichází návštěvnost vašeho webu. Vytvořením filtrů můžete znát zdroje provozu a získat informace o IP adresách.

Nastavení jazyka

Velký počet spamerů a hackerů využívá vaše stránky a jejich nastavení zasíláním falešných dat. Navíc překonávají nastavení jazyků a filtry se do značné míry znepokojují. Nejlepší způsob, jak se je zbavit, je monitorování výkonu vašeho webu každý den. Měli byste sledovat, kolik zobrazení jste obdrželi a jak zlepšit míru odchodů.

November 24, 2017