Back to Question Center
0

Jak získat lepší provoz pomocí sedmi Twitter tipy SEO od Semalt

1 answers:

Společnost Twitter uzavřela dohodu se společností Google, díky níž bylo 140 znaků více tweets více vyhledávatelných online. Později Twitter dala Googlu plný přístup ke všem jeho tweets, běžně známým jako "Firehose". Společnost Google především přisuzuje jako hlavní prioritu hodnotu sociální autority a počet následovníků a vybírá, co má indexovat. Výsledkem toho je, že významná přítomnost na Twitteru je důležitá a optimalizace je nezbytná. V tomto ohledu Jack Miller, vedoucí manažer úspěchu zákazníků Semalt , předkládá následující twitter tipy, které se vztahují k marketingu:

Umění klíčových slov

Vždy udržujte konzistenci pomocí podobných klíčových slov, která by se objevila na webových stránkách. Hashtags zlepšují vyhledávatelnost a pomáhají lidem přenášet obsah. Přeměna klíčových slov na některé hashtagy by proto mohla být užitečná, když lidé hledají konkrétní témata. Nepoužívejte nadbytečné hashtags na jediném tweetu, protože by to mohlo vypadat jako spam a odvrátit potenciální následovníky. Nezapomeňte analyzovat hashtagy, které se nejvíce zabývají, líbí se nebo opakují a používají je pro optimalizaci vašeho profilu. Analýza Twitter by měla pomoci zjistit, co je nejlepší pro firmu. Ujistěte se, že tweet má velmi podrobné informace v něm a několik typů médií, které mohou obsahovat 140 znaků.

Optimalizace profilu pro SEO

Ujistěte se, že optimalizace vašeho profilu zajišťuje jeho vyhledávání. Když uživatelé používají čísla ve svých uživatelských jménech nebo popisčích, mohou mít negativní dopad na dva prvky profilu firmy, neboť společnost Google bude považovat je za spam.

Změna rukojetí nebo uživatelských jmen je relativně snadná. Odborníci jej však neposkytují rady, protože zaměňují uživatele, protože ověřovací odznak jde spolu s jménem. Ověřovací odznaky jsou to, na co se uživatelé spoléhají, aby informovali, zda profil zahrnuje správné a ověřené informace o podnikatelských subjektech nebo veřejných osobách.

Uveďte úvod

Společnost Google také poukazuje na to, že v profilu služby Twitter je indexován. Bio informuje lidi, co očekávat od tweety pocházející z tohoto konkrétního profilu. V poskytnutých 160 postavách jsou vaši nejlepší spojenci jednoduchost a přesnost. Prezentujte nejdůležitější aspekty chytlavým způsobem a nezapomeňte zahrnout odbornou úroveň. Pokud existují další twitter účty, zahrnout stejný na všechny z nich zajistit hladké přechod pro uživatele.

Upravte profilovou fotku

Před nahráním fotografie nezapomeňte přizpůsobit název souboru. Několik tipů je zajistit, aby obsahovala relevantní klíčová slova nebo oddělovala klíčová slova pomocí pomlček, což usnadňuje indexování pomocí vyhledávače .

Odkaz na webové stránky

Stejně jako každá SEO kampaň , musí existovat výzva k akci pro návštěvníka, což je to, co by zahrnovalo odkaz na webovou stránku v Twitteru. Zjistěte, která z webových stránek je nejrelevantnější pro informace poskytnuté v profilu a kde byste chtěli poslat své následovníky. Vzájemné propojení vytváří větší provoz a zvyšuje důvěryhodnost.

Retweets

Retweets pomáhají zvyšovat návštěvnost, takže se můžete cítit svobodně při požadavku na sdílení. Chcete-li vytvořit prostor pro retweety, napište kratší aktualizace, protože umožňuje lidem vkládat komentáře nebo zmínit jiné osoby při opakování.

Zahrnutí sociálních profilů do výsledků vyhledávání

Nezapomeňte určit, které z vlastněných sociálních profilů jsou nejvhodnější a obsahují značkovací kód webu Source .

November 24, 2017