Back to Question Center
0

Nataliya, Semalt Expert, představuje základní SEO postupy

1 answers:

SEO je zásadní aspekt internetového marketingu a každým dnem se stává stále větší a komplikovanější. Nikdo nemůže tvrdit, že ví všechno o SEO, takže se nemusíte starat o to, že o tom víte málo, pokud právě začínáte. Jedna věc je samozřejmostí, že čím lépe optimalizujete své webové stránky, tím vyšší je šance, že je třeba ji hodnocit vyhledávači a tím větší výhody online přítomnosti vaší firmy. Takže, jaké jsou nejzákladnější postupy SEO?

Nataliya, Semalt SEO specialista vysvětluje, že meta tagy popisují vaše stránky hledačům. Musí mít co nejlepší klíčová slova a popis. Popisné a optimalizované značky metadat nebudou pouze uvádět vaše stránky na stránkách s výsledky vyhledávání (SERP), ale také vám pomohou zapamatovat si, jaké jsou vaše staré stránky. Nicméně je dobré si uvědomit, že vyhledávače jako Google nepoužívají meta tagy pro indexování. Zadejte nejlepší metaznačky pro lidi a ne pro vyhledávače. Vytvořte značky, které čtenáři kliknou, protože se vztahují k tomu, co hledají.

"Obsah je král." Pravděpodobně jste slyšeli tuto slavnou frázi spojenou se SEO. Je to jedna z nejčasnějších pokynů pro vytváření skvělého obsahu pro vaše publikum. Skvělý obsah pro lidi a vyhledávače by měl být vysoce kvalitní a jedinečný. Přitahuje další místa, která se k vám propojí, a proto Vám dává mnoho zpětných příležitostí.

Poskytněte svým čtenářům, co chtějí, přesným, jasným a přesným způsobem. Neexistuje nic, co by jim zabránilo, aby se dostali na vaše stránky a odkázali na ně své přátele. Pokud prodáváte produkty nebo služby, získávání tolika lidí na vašem webu je klíčový přechodný cíl. Když je váš web vždy bohatý na obsah, tento cíl nebude nikdy jedním z nejvíce naléhavých problémů. Při vytváření obsahu dobře využívejte klíčová slova. Rozdělte klíčová slova ve svých hlavách, hlavičkách, kotvích a dalších částech během zápisu.

Můžete investovat více úsilí do učení, jak vytvářet vysoce kvalitní, a určitě budete z těchto snažení těšit.

.htaccess by měl být správně nastaven. Toto nastavení můžete udělat sami nebo si profesionál, který to udělá za vás. Jakmile se rozhodnete, jak chcete mít adresu URL, držte se tohoto formátu. Můžete mít pouze adresy WWW nebo jiné adresy URL, aby společnost Google vaše stránky nezobrazovala jako duplikáty. V případě, že máte oba formáty URL, společnost Google vám nebude penalizovat, ale budete muset poskytnout přesměrování z www adres URL na WWW adresy (což je snadné udělat). Můžete vyhledávat něco jako "přesměrování požadavků na webové adresy bez WWW" a zjistit vše, co potřebujete udělat.

Také je třeba správně nakonfigurovat soubor robots.txt. Může být překvapující, že tento malý textový soubor může způsobit pádu vašeho webu. Soubor robots.txt vede průvodce prolézacím strojem Google a dalšími roboty na stránkách, které nechcete být "procházet". Pokud nechcete, aby byly snímky zobrazovány vyhledávači, použijte soubor robots.txt k jejich blokování. Je zřejmé, že při konfiguraci souboru robots.txt nechcete dělat chybu. Jednoduchá chyba může zablokovat vaši nejdůležitější webovou stránku a udržet ji mimo síť.

Jedná se o nejdůležitější SEO postupy a všechny jsou klasifikovány jako on-site SEO praktiky, a existují i ​​jiné off-site praktiky, jako je propagace a budování backlinks . Za normálních okolností začínáte na webových stránkách SEO a později stavíte na off-site praktikách k vytvoření plně optimalizované webové stránky Source .

November 26, 2017