Back to Question Center
0

Návnada a přepnutí marketing - expert Semaltu, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Většina podnikatelů si je vědoma toho, že návnada a přepnutí marketingu je neetické. Oni jsou špatní, ale někdy byste se mohli dostat do pasti bez vašeho souhlasu. Ať už jste v pasti záměrně nebo ne, měli byste vědět, jak to funguje a proč je považováno za nesprávné.

V průběhu času se spotřebitelé stávají chytřejšími, a ačkoli tato marketingová taktika možná byla v minulosti užitečná, spotřebitelé si nyní uvědomují, jak vypadají přepínače a návnady.

Jak funguje návnada a přepínač

Strategy Strategist Semalt Natalia Khachaturyan vysvětluje, že to znamená, že podnik může inzerovat produkt za nízkou cenu, ale když spotřebitelé kupují výrobek, zjistí, že je nedostupný . Nyní, když je zákazník již v obchodě nebo na internetových stránkách, společnost se je pokusí přesvědčit, aby získali něco jiného, ​​což je dražší než reklama - cours gratuits de gestion des ressources humaines. V takovém scénáři byla návnada produktem, který byl inzerován za nízkou cenu, a pak byl převeden na něco jiného s vyšší mírou.

Tato marketingová strategie je v některých případech nezákonná, jelikož se jedná o falešnou reklamu. Některé firmy se ovšem nemusí dostat do problémů. Mají v plánu vytáhnout jednu taktiku. Mohou například uvést na výrobek upozornění, že produkt je k dispozici v omezeném množství. To bude mít společnost pokryté a nemůže dostat do potíží, pokud zjistíte, že není k dispozici.

Návnada není špatná. Přepnutí je nesprávnou součástí tohoto plánu. Baiting je povoleno, dokud nepřecházíte produkty. Některé z typických metod návnad a přepínačů, které můžete používat nevědomky, jsou:

Použití názvu konkurenta na přilákání provozu k vašemu produktu

Tato taktika však závisí na vaší volbě slov. Pokud inzerujete své výrobky nebo služby a vy vyjadřujete, že vaše slova zní jako byste prodávali položku, kterou nemáte, ale jiný populární konkurent to může být nazván jako návnada nebo podvádění vašich klientů. Je zákonné porovnávat své produkty s výrobky vašich konkurentů, ale je špatné používat je k tomu, aby vás lidé navštěvovali.

Používání irelevantních klíčových slov a SEO návnady a přepínače

Primárním cílem používání klíčových slov je optimalizace SEO pořadí. Pomáhají lidem vidět produkty související s vaší firmou a zvyšují návštěvnost vašich stránek. Pokud děláte SEO návnadu a přepínáte, používáte klíčová slova, která nemají nic společného s tím, co vaše firma prodává. Budete psát irelevantní nebo falešná klíčová slova, která jsou většinou vyhledávána většinou jednotlivců, takže více lidí se může dostat na váš web, jen aby našel jiné produkty než to, co očekávalo.

Pokud to zní jako něco, co jste udělali ve vaší společnosti, je důležité si uvědomit, že viditelnost místa není vždy nezbytná, zvlášť pokud jednotlivec, který ji prohlíží, nebude konvertovat. Strategie je v oblasti SEO označována jako plán černých klobouků, a proto byste se jí měli vyvarovat za každou cenu.

Důvěra je životně důležitá pro každou firmu. Nezabíjejte to tím, že vaši zákazníci si myslí, že je podvádíte do takového online přehledu, protože některý z nich by mohl zničit vaši reputaci a vaši firmu. Zkontrolujte, zda tyto chyby děláte ve své marketingové kampani a vyhněte se jim.

November 26, 2017