Back to Question Center
0

Ochrana mobilních aplikací. Proč je tak důležité pro vaše podnikání? - Semalt pozná odpověď

1 answers:

Alexander Peresunko Semalt Customer Success Manager vám ukáže jednoduchý reálný příklad, proč je důležité chránit vaše mobilní aplikace před útoky boty a škrabáky.

Různé společnosti upřednostňují mobilní první obchodní strategii, která personalizuje zkušenosti svých globálních i místních zákazníků. Myntra je nejlepší v Indii a jedna z největších online módních obchodů. Byl první, kdo přešel na mobilní aplikaci App Only, která tvrdí, že je nejlepší v oblasti prodeje a služeb. Samozřejmě můžete také tuto obchodní strategii přijmout, avšak některé bezpečnostní rizika jsou vždy zahrnuty.

Existují určité nedorozumění, že mobilní aplikace jsou bezpečnější než webové stránky, pokud jde o prevenci před roboty, škrábání webu a ochranu obsahu. Ale když zkontrolujeme podrobnosti, získali bychom si představu, že spousta problémů je doprovázena jak webovými stránkami, tak mobilními aplikacemi. Vše tedy potřebuje ochranu před škrabáky a boty. Každý den se na stránkách a mobilních aplikacích, které vyžadují vaši pozornost a náročnou práci, vyskytují spousta problémů. Chcete-li poskytnout hranici vaší firmě, pak nejlepší možností je, abyste si trochu času a zbavili se robotů a škrabáků co nejdříve.

Mobilní aplikace umožňují uživatelům konzumovat informace a data, které jsou přístupné prostřednictvím různých webových služeb. Tyto webové služby a jejich údaje jsou zranitelné. Váš webový obsah může být odcizen pro různé účely automatizovanými programy nazývanými boty. Pokud se je chcete zbavit, musíte zablokovat své adresy IP, protože je to nejjednodušší a nejvhodnější způsob, jak zabránit příchodu robotů.

Nebylo by špatné říci, že problém bootů je jedním z největších problémů pro mobilní telefony a webové stránky. Firmy ztrácejí z internetu mnoho dat a citlivých informací z důvodu těchto robotů. Procházejí pomocí několika aplikací k ukradnutí nebo duplikaci vašich dat, což vedlo k spamování aplikací, které se starají o různé skutečné uživatele a zákazníky.

Jak Bots dopad na vaše podnikání

Slavné aplikace jako Tinder a Snapchat bojují proti špatným botům po několik měsíců. Oficiálně údajně brání viditelnosti a důvěryhodnosti svých podniků, což značně zhoršuje zákazníky a uživatele. Nedávno byl ohlášen spor mezi společností Myntra a jinou nepomenovanou společností. Ten byl schopen portovat aplikace a obsah Myntry na různých webových stránkách a doménách. Vedla společnost k ukončení mnoha služeb, protože zákazníci přestali věřit společnosti Myntra a jejích výrobků. Považovali to za neoprávněnou verzi pro stolní počítače a začali je odstraňovat ze svých systémů. Rizika byla v tomto ohledu nejdůležitější a do našich myšlenek přišlo mnoho otázek. Jednou z těchto otázek je, že každá aplikace nebo podnik potřebuje ochranu před roboty nebo ne?

Zabezpečení API pro mobilní aplikace

Je velmi důležité, aby firmy založené na aplikacích zajistily své mobilní aplikace a jejich funkce od robotů. Budou muset využívat vynikající bezpečnostní řešení, která mohou chránit data a webové služby před malwarem a boty. Není to snadný úkol a může vyžadovat spoustu času a úsilí. Dokonce ani antivirový software a nástroje proti malwaru nejsou dobré pro nic, protože nezaručují požadované výsledky Source .

November 24, 2017