Back to Question Center
0

Osvědčené postupy od Semaltu pro filtry v Google Analytics

1 answers:

Filtry Google Analytics mohou měnit, měnit a omezovat data, která se zobrazují ve formě zobrazení. Vždy doporučujeme nastavit nejlepší filtry pro zajištění kvality vašich dat na internetu.

Oliver King, manažer úspěchu zákazníků Semalt , se zde zaměřuje na hlavní věci, které musíte mít na paměti, abyste uspěli: vyloučením vnitřní dopravy, omezením lomítka, znalostí vašich zdrojů sociální dopravy a pojmenováním různé události.

Vyfiltrování interního provozu

Většina lidí nevěnuje pozornost druhu provozu, který jejich webové stránky dostávají, a nikdy nezajímá originálnost a jedinečnost svých názorů. Pokud chcete provozovat svůj podnik po celý život, je důležité organizovat provoz a zajistit jeho kvalitu. Možná budete chtít vidět, co dělají vaši zákazníci na vašem webu, a pokud je to pravda, pak musíte do velké míry vyfiltrovat vnitřní provoz. Filtr Vyloučit interní provoz může odstranit data pocházející z vaší kanceláře nebo vašeho domova. Obyčejně to lidé odstraní a nezapočítávají se na jejich celkový počet zobrazení za den. Jediný způsob, jak se zbavit interní návštěvnosti, je vytvoření filtrů a blokování vašich IP adres. Vždy je užitečné pro odstranění dat z účtu Google Analytics a může přinést kvalitní výsledky.

Různé organizace chtějí vidět, co dělají jejich pracovníci během kancelářských hodin a jaké jsou jejich reakce na svých webových stránkách a blogy. Za tímto účelem vytvářejí interní filtry pouze pro zobrazení a vylučují veškerou interní návštěvnost. Jedná se o filtr založený na IP adresách, který vám poskytne přesné výsledky. Například zaměstnanci, kteří pracují ze svých domovů a chtějí získat z jejich webových stránek kvalitní výsledky, mohou obsahovat nebo vyloučit data na základě jejich požadavků.

Filtrační lišty

Služba Google Analytics sleduje dvě různé adresy URL, které jsou obecně známé jako filtr koncových lomítků. Pomocí tohoto filtru můžete snadno získat odpovědi na vaše dotazy. Doporučujeme vytvořit na základě vašich požadavků koncové lomítka a filtry.

Malé filtry

Služba Google Analytics vám může pomoci vyhnout se provozům s nízkou kvalitou. Bez malých filtrů by uživatelé služby Google Analytics, kteří chtějí získat informace o celkovém počtu zobrazení stránek, mohli najít na svých vlastních účtech. To by mohlo vést k tomu, že se zbaví časově náročných nástrojů a zajistí kvalitu svých webových stránek. Doporučuje se použít filtry s malými písmeny pro transformaci všech dat, požadované adresy URL, proměnných kampaně i událostí.

Filtry sociálních médií

Digitální obchodníci široce využívají filmy sociálních médií. Služba Google Analytics kategorizovala návštěvy ze sociálních médií, jako jsou Twitter, LinkedIn, Google+ a Facebook. Považuje to za médium, které se rovná odkazům, a chcete-li je najít, doporučuje se, abyste filtrovali zprávu o doporučení, abyste získali představu o tom, kolik zobrazení vaše stránky dostalo ze stránek sociálních médií. Nebylo by špatné říkat, že různé organizace pracují se sociálními médii na rozšíření svých obchodů. Tím, že vytvoříte takové filtry a klasifikujete své zdroje, můžete své stránky zobrazit ve výsledcích vyhledávače a zajistit jejich důvěryhodnost do značné míry Source .

November 24, 2017