Back to Question Center
0

Příručka útoků proti malware z Semaltu

1 answers:

Podvodníci a útočníci snižují podniky B2B a B2C o 10% ročně. Podle profesionálů hackeři využili své metody propagace uživatelů na webových stránkách a sociálních platforem na mnohem vyšší úroveň, kde nyní využívají podvody spojené s převodem peněz a nevyžádané e-maily, aby oslovili uživatele počítačů.

Ryan Johnson, vedoucí oddělení prodeje Semalt , poskytuje přehled o bezpečných způsobech ochrany vašich systémů před útoky.

Být na pozoru při používání veřejného internetu a při stahování souborů z neznámého registru je nezbytným předpokladem. Mnoho firem a organizací bylo zrušeno v důsledku toho, že zaměstnanci stahovali obrázky a software ze škodlivých webových stránek. Před několika týdny se hackeři rozhodli manipulovat s uživateli sociálních médií tím, že jim poslali e-maily, které vypadaly jako legitimní e-maily. Z dlouhodobého hlediska se útočníkům podařilo načíst osobní a finanční informace od uživatelů přesměrováním na škodlivé webové stránky.

Udržování softwaru a bezpečnostních programů aktualizovaných při používání internetu je jedním z faktorů, které blokují pokusy podvodníků a útočníků, aby se dostali ven. Zvažte ignorování e-mailů a falešných zpráv odesílaných z neznámého webu. Kontrola oprávněnosti webových stránek je vždy doporučována k tomu, aby váš účet byl bezpečný.

Jak se podvodníci podaří načíst data z vašeho počítače?

Podvodníci využívají nevědomých uživatelů k získání plného přístupu k jejich účtům. Obvykle používané triky podvodníků k infekci počítače zahrnují:

Systém phishingu

Phishing je jeden z nejvíce používaných triků pro manipulaci uživatelů.Hackery posílají odkazy složené z viru Trojan a jiného malwaru, který vám navrhne opravit své účty. kde kontroluje historii prohlížení a další úkoly.Po získání přístupu k vašim finančním a osobním informacím hackeři využívají informace v případech krádeže a podvodů .

Odkazy na video

Řada společenských mediálních platforem se stěžuje na to, že byli odsouzeni po kliknutí na odkaz, který jim poslali přátelé. Hackeři používají videa k hostování malwaru a viru Trojan, který se později nainstaluje do počítače po kliknutí na odkaz.

Jak blokovat pokusy o malware na vašem PC

Antivirová zařízení

Antivirus je nezbytným nástrojem, pokud jde o online zabezpečení. Antivirus detekuje stránky a odkazy, které by po kliknutí na ně mohly poškodit počítač. Chcete-li zabránit tomu, aby byl odstraněn virem trojských koní a škodlivými hrozbami, nainstalujte a aktualizujte svůj anti-malware.

Použití běžných uživatelských účtů

Počítačový účet s možnostmi administrátora je ohrožen tím, že je napaden podvodníkem. Při instalaci softwaru na svůj účet vždy používejte vlastní způsob instalace, aby byl bezpečný.

Nikdy neinstalujte program, který pochybujete o jeho legitimitě

Je vždy doporučeno zkontrolovat legitimitu programu před instalací. Zabraňte instalaci nebo klepnutí "ano" na neznámé programy a programy.

Firewall je velmi důležitý, pokud jde o webové stránky a bezpečnost online. Počítače obsahují vestavěný firewall, který zabraňuje podvodníkům pokoušet se infikovat počítač. Brána firewall slouží k varování uživatelů počítačů, pokud je na jejich počítači nainstalován infikovaný malware nebo virus. Využijte efektivní kampaň tím, že se vyhnete kliknutí na přílohy a odkazy, a to i v případě, že se zdá, že odkazy jsou zasílány vaším nejlepším přítelem Source .

November 28, 2017