Back to Question Center
0

Proč "návnada a přepínač" je více škodlivý než dobrý? Profesionální stanovisko odborníka na seminál Natalia Khachaturyan

1 answers:

Strategický obsah Semalt , Natalia Khachaturyan, říká, že technika marketingu návnady a přepínačů je dlouhá a fungovala před lety. Ale právě teď to opravdu nestojí za to. Spotřebitelé jsou nyní dvakrát tak inteligentní, jak tomu bylo dříve, a takové triky už nejsou tak účinné, jako bývaly - it consultant for it technician.

Jak funguje návnada a přepínač

Jen aby bylo jasné, návnada a přepnutí je záměrně inzerovat produkt, který není na skladě, a když je objednávka dána, namísto plnění objednávky se pokusíte prodat podobný výrobek, který je často vyšší v ceně. Z toho vyplývá, že zákazníci byli "nakoupeni" za nízkonákladové produkty a když jsou v obchodě, prodejce se nyní pokusí "přepnout" výrobek na jinou za vyšší cenu.

Myšlenka je špatná a neetická, zejména z pohledu zákazníka. Nicméně, může to vypadat dobře od obchodníka. To je důvod, proč se říká falešná reklama. Samozřejmě, mnozí vlastníci malých podniků se o to nevědomky zapojí, zatímco ostatní to dělají účelově.

Aby nedošlo k potížím s tímto podvodným činem, někteří prodejci zpravidla odmítli odpovědnost ve spodní části inzerátu, že je k dispozici pouze omezený počet produktů. Tímto způsobem se pokoušejí udržet zadní část pokryté a ukázat, že po zveřejnění inzerátu vyčerpali konkrétní produkt a snaží se nabízet to, co je k dispozici.

Dalším trikem, který může obchodník využít k tomu, aby se dostal pryč s falešnou reklamou, je mít na sklade inzerovaný produkt na skladě, ale přesto se pokusí udělat přepínač jako první.

Zatímco není nic špatného přilákat nebo "návnadit" zákazníkům, skutečný problém spočívá v tom, že si přešli na to, co inzerovali. Další podobnou technikou je to, co lze nazvat "návnada a dát." Zde společnost požádá o e-mailovou adresu zákazníka před prodejem požadovaného produktu. Ve skutečnosti není nic špatného s touto technikou, protože produkt není přepínán. Přijímání e-mailové adresy není nesprávné. Jak již bylo zmíněno dříve, jediným problémem je přepínání.

Nehody spojené s obchodováním s návnadami a přepínači

Ne všechny společnosti, které se zabývají návnadou a přepínačem, to dělají záměrně. Někteří z nich se omylem zabývali takovou praxí. Zde jsou některé běžné techniky, které přijmou:

  • Přidání provozu k vašemu produktu pomocí jména soutěžícího

Obvykle se to stane, když popíš svůj výrobek, jako je to váš produkt konkurenta. To zákazníkům zaměňuje kliknutím na odkaz, protože je to jiný produkt. Pokud je například značka vašich notebooků Hughes Paul a popisujete je jako přenosné počítače HP, zákazníci budou chybět pro slavné notebooky Hewlett Packard a kliknout na váš odkaz.

  • Použití nesouvisejících nebo libovolných klíčových slov pro návnadu SEO a přepínač

V nabídce, která se hodí snadno snadno, někteří obchodníci využívají klíčová slova, která jsou pro jejich podnikání nepodstatná, jen proto, že klíčová slova mají malou konkurenci. Tito obchodníci mají zájem o expozici.

Musíte pochopit, že zatímco jste v pořadí vysoká, jak si přejete, nebude se pro vás prodávat. Nejste v obchodě, aby jste uskutečnili prodej? Přemýšlejte o tom, pokud prodáváte notebooky a používáte klíčová slova související s tiskárnami pro SEO, lidé, kteří chtějí zakoupit tiskárny, určitě kliknou na váš odkaz a navštíví vaše webové stránky, ale nebudou objednávat, protože neprodáváte tiskárny !!!

Uvědomujete si, že vám za každé kliknutí na reklamu účtujete, zda se jedná o prodej nebo ne? Tato drahá technika se nazývá tzv. Black hat tactic v SEO termínu. S touto technikou pracujete na "100% provozu a 0% prodeji".

November 26, 2017