Back to Question Center
0

Semalt: 3 techniky zablokování odkazujícího spamu v Google Analytics

1 answers:

Darodar je společnost, která se zaměřuje na techniky černých klobouků SEO. Tato společnost využívá více domén pro marketing svých webových stránek a odesílá falešnou návštěvnost webových stránek. Navíc to triky účtů Google Analytics a využívá metody spam doporučení odeslat návštěvnost na svých webových stránkách klienta. V průběhu let společnost Darodar využila řadu metod k odesílání provozu na stránky elektronického obchodování. Webmasteři nebo blogéři, kteří si najali experty této společnosti, si všimli historických návštěv a odkazů z domény v reálném čase - the best non profit debt relief programs. Většina návštěv se jeví jako legitimní a budete mít pocit, že někdo navštívil váš web párkrát.

Když sledujete údaje svého účtu Google Analytics, uvidíte, že falešná návštěva pochází z postoupení a míra okamžitého opuštění je 100%. Darodar vyzvedne uživatele k návštěvě stránek a ke koupi jejich služeb. Referer spam může zničit hodnocení stránek a Google Analytics, ale je těžké pochopit, co se děje s vašimi stránkami. Návštěvy získané z falešných doporučení ovlivní vaše přehledy Google Analytics. Zdá se, že například falešné doporučení přistávají na webových stránkách a okamžitě opouštějí stejné stránky. míra odchodů je tedy 100%. Pokud spamující autoři odkazovali na vaše stránky, nikdy nemůžete určit přesnou míru okamžitých okamžitých okamžiků okamžitého odchodu ze stránek, dokud nebo pokud nevyfiltrujete veškerou návštěvnost.

Zde jsou některé přesvědčivé metody od Olivera Kinga, vrchního specialisty Semalta , který uspěl v blokování doporučení duchů.

Technika č. 1: Zdrojové filtry kampaně

Zdroje filtrů kampaně se používají k odstranění nebo zablokování návštěvnosti odkazů v účtu Google Analytics.

a. Přejděte do profilu služby Google Analytics a klikněte na možnost Filtry v levé části části Pohledy .

b. Klikněte na možnost Přidat nový filtr a vytvořte nové filtry. Zde byste měli přidávat Vc.ru nebo něco, co si zapamatujete jako název filtru.

c. Vyberte možnost Vlastní filtr a přejděte na Zdroj kampaně. Zde musíte před uložením nastavení kliknout na tlačítko Vzor filtru a přidat jméno darodar domény.

Chcete-li do jednoho filtru přidat různé domény, vytvořte filtrové vzory podobně jako u doménového jména, jako jsou abc.com a abc \ .com.

Technika č. 2: Filtr pro předávání odkazů kampaně

Filtry odkazující na kampaň se používají k odstranění nebo zablokování jedné webové stránky.

a. Otevřete profil Google Analytics a navštivte sekci Správce.

b. Klikněte na možnost Přidat nový filtr a vytvořte nové filtry pro vyloučení.

c. Vložte Vc.ru nebo jiný podobný název jako primární název filtru a zvolte možnost Vlastní filtr.

d. Do pole Filtr vyberte volbu Přidání kampaně a přidejte adresu z odkazovaných adres URL. Před zavřením okna klikněte na tlačítko Uložit.

Technika # 3: Nastavení jazyků Filtry

Někdy se v nastavení jazyků zobrazí spamový odkaz ve formě klíčových slov, vyhledávacích dotazů a frází. Filtry nastavení jazyka pomáhají blokovat nevyžádaný jazyk v účtu Google Analytics.

a. Přihlaste se do profilu Google Analytics a klikněte na volbu Filtr a Přidat nový filtr.

b. V dalším kroku byste měli zvolit možnost Vyřadit filtr a potom nastavení jazyka. Přidat vzorec filtru v této sekci, například \ s [^ s] * \ s | {16,} | \. | a před uložením nastavení ověřte filtr.

November 26, 2017