Back to Question Center
0

Semalt: Co je Darodar.com postoupení?

1 answers:

Pokud pravidelně kontrolujete svůj účet Google Analytics, můžete zaznamenat nějaký zdroj odkazů v kanálech pro akvizici. Zkrátka tyto zdroje vypadají nevinně, dokud správně nezkoumáte, co se děje s daty analytiky. Různí webmasteři a blogovíři zaznamenávají značnou část provozu, přicházející na své webové stránky od darodar.com. Expert Semalt, Julia Vashneva, varuje, že falešný provoz není omezen na darodar - entsorgungsplatz effretikon.com, pochází z mnoha dalších odkazů a jejich souvisejících odkazů, jako jsou free websitebuttons, kambasoft, 7makemoneyonline a další. Tyto stránky vyvolávají červenou vlajku pro webmastery, obchodníky a obchodníky a je na čase zjistit, co je darodar.com a jak funguje tato spamová služba.

Co je Darodar?

Někteří webmasteři zaznamenali v roce 2013 jedinečné návštěvy návštěvníků z webu známého jako darodar.com a jeho variace. Lidé zjistili, že jejich stránky dostávaly měsíčně 200 až 2000 návštěv z podivných a podezřelých webů a míra okamžitého odchodu byla 100%, což znamená, že návštěvníci na svých stránkách netráví více než jednu sekundu. Brzy majitelé webových stránek a webmasteři narazili na darodar jako na nejvýznamnější spamovou síť odkazů.

Je bezpečné zmínit, že darodar.com se prodává jako nejlepší SEO společnost, která pomáhá zlepšit hodnocení vašich stránek. Ve skutečnosti tato společnost znehodnocuje váš účet Google Analytics s falešnou návštěvností a hlavní problém spočívá v tom, že je nemožné zbavit se spamového odkazu. Weboví odborníci tvrdí, že darodar přinesl černou čepici SEO taktiku zpět do práce. Tato společnost se objevila jako spamový doprovodný gigant a jeho takzvané nástroje pro webmastery se zaměřují na malé a velké webové stránky s nižší návštěvností. Jinými slovy, můžeme říci, že tato stránka se neobtěžuje přinést skutečnou dopravu a zaměřuje se na malé a střední podniky, aby zlepšily vlastní hodnocení.

Jak to funguje?

Co mám dělat?

Nikdy byste neměli navštívit darodar.com nebo jakoukoli jinou partnerskou stránku, pokud chcete zajistit vaši bezpečnost na internetu. Také byste neměli používat jeho pluginy a nesnažte se odstranit darodar.com z vašich výsledků vyhledávače. Více vážně, měli byste vymazat vyrovnávací paměť, abyste zajistili, že darodar.com a její přidružené společnosti již nejsou ve vaší historii přítomny. Chcete-li se zbavit tohoto spamu odkazů, měli byste ho filtrovat z účtu Google Analytics. Ačkoli to nikdy nezastaví roboty od otevření vašeho webu, bude se zbavit nafouknutých dat kolem darodar.com a tlačítka pro webové stránky. Můžete blokovat také darodar.com z souboru .htaccess a to lze provést vložením určitého kódu do horní části URL.

November 26, 2017