Back to Question Center
0

Semalt: Co potřebujete vědět o Darodaru a Social-Buttons.com

1 answers:

Získání čistých a přesných údajů s prostorami pro tlumočení znamená více informací o vašich schopnostech při správě webových stránek elektronického obchodu. Použití správných metrik odkazování k měření pokroku online je velmi důležité, pokud jde o on-line a digitální marketing . Nicméně, může to být trochu hektické, když vlastníte webové stránky, které jsou zasaženy webem darodar - apvp vendors in usa.com a social -buttons.com spamem.

Michael Brown, Semalt Customer Success Manager, vysvětluje, že webové stránky, které postihují darodar.com a další nebezpečné hrozby, mají tendenci mít vysokou míru okamžitých okamžitých odchodů, což je klíčový faktor, který vede algoritmy hodnocení řadí stránky nízké. Rozhodnutí firmy, které se týkají dat Google Analytics, jsou zkreslené sociálně-buttons.com a darodar.com vede k úplnému pádu. Jednoduše řečeno, stránky s vysokými mírami odchodů překládají, že průměrná doba trvání relace se blíží nule.

Darodar.com: Co to je?

Marketingové konzultanti a vlastníci webových stránek zvědavě provádějí vyhledávání Google, aby pochopili, odkud pochází většina provozu. V reálném smyslu výsledky naznačují, že název webových stránek, které odrážejí návštěvnost odkazů, nelze v Google Analytics počítat. V uplynulých měsících se v přehledu Google Analytics objevila neexistující webová stránka známá jako Darodar.com. Jinými slovy, Darodar.com je spamový odkaz, který byl vytvořen z návštěv boti na vašem webu.

Podle odborníků na IT, spamátoři upravují jméno a kódy, které se používají k vytváření spamových webových stránek, to samé se stává Darodar.com. falešná návštěvnost stránek a sklouznutí přehledů v Google Analytics jako social-buttons.com .

Porozumění vašim datům Google Analytics

Darodar.com: Co je to? To je otázka, která byla v digitálním marketingovém průmyslu. Také známý jako social-buttons.com, darodar.com pracuje na překrytí vašich zpráv GA a dat tím, že vede na vašich webových stránkách nechtěnou a falešnou provoz. Jako majitel marketingu nechcete podniková rozhodnutí rozhodovat úplně v závislosti na vašich zprávách GA.

Čísla neleží. Pokud má váš web míru okamžitých okamžitých odchodů, která je vyšší než 70%, je třeba přehodnotit strategii vaší kampaně. Pokud vaše webové stránky mají značku vedle nulové trvání relace, většina vaší návštěvnosti pochází z robotů, nežádoucí návštěvnosti a spamu doporučení, jako je například social-buttons.com. To vysvětluje důvod, proč konvertujete klíčová slova v algoritmech.

Proč byste neměli klikat na podivné odkazy posílané na vašem webu

Provoz webových stránek vyžaduje vysokou úroveň bdělosti. Stisknutím karty nebo klepnutím na škodlivý odkaz, který vám posílá spammer, vás vystavuje hackerům. Hackeři očekávají, že zkontrolujete totožnost jejich webových stránek a vypisujete jejich adresu do služby Google Analytics. Piráti také doufají, že kliknete na ikonu "stisknutím tlačítka Tab pro vyhledávání" zobrazenou ve vaší GA.

V okamžiku, kdy spadnete do svého triku a stisknete tlačítko záložky, dostanete přesměrování na jinou škodlivou webovou stránku, kde mohou hackeři snadno přistupovat k vašemu online pověření .

Co je tedy Darodar.com? Proč existuje? Social-buttons.com a Darodar.com jsou doporučení spamu, který běžně používají spammeři, aby získali doporučení. Po kliknutí na škodlivý odkaz, který vám byl zaslán, jsou za to spamátoři zaplatili. Podstatou vytváření falešných odkazových odkazů je manévrování návštěvníků a majitelů webových stránek k tomu, aby klikali na odkazy a získali na oplátku skutečné peníze.

November 26, 2017