Back to Question Center
0

Semalt Expert Blocker Advice: 5 způsobů, jak zablokovat webové stránky v prohlížeči Chrome

1 answers:

Webové stránky jsou vynikajícím zdrojem informací, ale blokování nežádoucích, podezřelých a dospělých webových stránek je zásadní pro naši bezpečnost na internetu. Někdy jsou uživatelé přesměrováni na zvláštní blogové příspěvky nebo webový obsah a jsou nuceni přihlásit se k nabídkám. Pokud tyto problémy znějí známé, měli byste zabránit všem stranám, které vypadají jako nezvyklé, ve webovém prohlížeči Google Chrome - company name maker.

Michael Brown, přední expert z Semalt , mluvil o 5 vzrušujících a slavných způsobech blokování webových stránek v Chrome.

1. Vytvoření profilů supervizovaných uživatelů

Prvním a nejlepším řešením je vytvoření profilů supervizovaných uživatelů. Výhodou této metody je, že nevyžaduje žádné rozšíření, což znamená, že můžete snadno zabránit dětem v návštěvě nežádoucích nebo dospělých webových stránek. S takovým profilem můžete snadno sledovat, které webové stránky nebo aplikace nejsou pro vaši rodinu bezpečné a okamžitě je zablokovat. Chcete-li jej přepnout do prohlížeče Google Chrome, klikněte na nabídku se třemi body v Nastavení a v sekci Lidé klikněte na možnost Spravovat. Zde musíte přidat novou osobu a před uložením nastavení zaškrtnout možnost Supervize. Nakonec přejděte na možnost Spravovat a klikněte na možnost Supervised (Kontrola), abyste zkontrolovali, zda byl vytvořen váš supervizovaný profil nebo nikoli.

2. Osobní blokovací seznam

Jedná se o jeden z nejlepších a nejjednodušších způsobů blokování webových stránek v prohlížeči Google Chrome. Chcete-li zablokovat webové stránky z výsledků vyhledávání Google, osobní blokovací seznam je pro vás tou správnou volbou a společnost Google ji poskytla svým globálním uživatelům. Jakmile je plně nainstalován, můžete získat z tohoto rozšíření spoustu možností, jako je například navigace na palubní desce a blokování webových stránek, které nechcete, aby vaše děti surfovaly. V dolní části se zobrazí možnost Blokované webové stránky, které můžete procházet a spravovat všechny blokované webové stránky.

3. Blok stránky

Jedna z nejlepších věcí o bloku webu je, že je autentická a spolehlivá. Jakmile jste nakonfigurovali zablokované webové stránky, je snadné přidat heslo k nastavení Blokovat stránky tak, aby vaše děti neměly přístup k blokovaným stránkám nebo článkům. Jakmile toto rozšíření nainstalujete, přejděte na možnost Nastavení a přidejte stránky, které chcete zabránit. Další možností je kliknout na pole Povolit ověřování a před uložením nastavení nezapomeňte zadat heslo.

4. StayFocusd

StayFocusd je nejlepším a jedním z nejslavnějších webových stránek zablokujících rozšíření pro uživatele Chrome. Funguje dobře i vaše účty Facebook a Gmail a omezuje množství času, který utratíte na stránkách pro dospělé. Je snadné stanovit hodiny nebo den, kdy má StayFocused omezit aktivity procházení. Kromě toho můžete snadno vytvářet seznamy zablokovaných a povolených webových stránek. Další užitečnou volbou je volba Nuclear. To vám pomůže omezit podezřelé webové stránky na několik měsíců nebo let.

5. Nanny pro Google Chrome

Nanny je cenné rozšíření, které má spoustu možností a funkcí. Pomáhá vytvářet seznamy whitelistů stránek, určuje čas, který byste měli strávit na webové stránce a spravovat uzamčení v určité míře. S Nanny pro Google Chrome můžete zablokovat tolik webů, kolik chcete. Jednoduše přejděte na možnost Blokovat adresy URL a přidejte název webu, který chcete zablokovat. Je možné určit čas, který chcete zablokovat konkrétní stránku. Po dokončení klikněte na tlačítko Uložit.

November 26, 2017