Back to Question Center
0

Semalt Expert popisuje funkce Google Analytics, které musí každý SEO Champ znát

1 answers:

Není pochyb o tom, že služba Google Analytics je jedním z nejdůležitějších a nejdůležitějších nástrojů, pokud jde o pochopení vašeho publika a jeho chuti. Tento nástroj vám umožní hlouběji prohlédnout si typy článků, které čtenáři chtějí číst, platformy, na které se více zajímají, a cestu, která je vede k nákupu vašich produktů a služeb. Velké a malé podniky používají službu Google Analytics a využívají její funkce, přizpůsobují data svých webových stránek a vytvářejí vynikající marketingové strategie.

Před dvěma lety využívaly služby Google Analytics jako součást jejich sběru dat a strategií digitálního marketingu stovky společností. Společnosti všech velikostí využívají nástroje pro analýzu webu a většina z nich upřednostňuje službu Google Analytics. Konkurenti Google Analytics jsou Adobe, Webtrends a mnoho dalších. Některé z nich nemusí mít tak velký úspěch jako služba Google Analytics.

Některé z vynikajících vlastností služby Google Analytics se zabývaly zde Nik Chaykovskiy, manažer Senior Customer Success Semalt .

Vážené řazení

Pokud se jedná o analýzu vašeho webu a jeho stránek, je to míra okamžitého odchodu, na kterou musíte věnovat pozornost. Navíc byste měli zkontrolovat počet zobrazení stránek, kvalitu provozu a adresy IP vašich uživatelů. K tomu byste měli kliknout na nadpis atributu a jednotlivé problémy seřadit jeden po druhém. Snažte se uspořádat stránky mírou odeznění, ale to by zcela neumožnilo vašim webovým stránkám získat vysokou kvalitu provozu. Namísto toho byste měli řadit zobrazení stránek a zkusit snížit míru odchodů do značné míry. Tato funkce je součástí služby Google Analytics a může vám poskytnout mnoho výhod.

Vyhledávání stránek

Je bezpečné říci, že všechny webové stránky mají vyhledávací lištu pro uživatele, aby zúžily to, co hledají. Vyhledávací pruhy výrazně urychlují proces vyhledávání a ušetří mnoho času vašich uživatelů. Tato funkce je součástí služby Google Analytics a čáru můžete najít v sekci Vyhledávání stránek. Pomocí tohoto nástroje můžete vidět, jaké typy produktů a služeb jsou pro vaše publikum nejvhodnější a jak usnadnit jejich navigaci.

Remarketingové seznamy

Remarketingové seznamy jsou cenné pro marketingové účely. Umožňují vám oslovit řadu potenciálních zákazníků a přeměnit návštěvníky na prodej. Shromažďují data o vašich návštěvnících a přitahují je k vašim webovým stránkám a produktům. Tato skvělá funkce je součástí služby Google Analytics a je skvělým způsobem, jak zvýšit většinu publika, které máte, aniž byste museli investovat do svých marketingových strategií a reklam v sociálních médiích. Chcete-li upravit jeho nastavení, měli byste se dostat do sekce Správce Google Analytics a ve sloupci nazvaném Vlastnictví klikněte na položku Remarketing. Jakmile tuto možnost povolíte, můžete na základě vašich požadavků vytvořit stále více diváků. Můžete je také přidat do vašich budoucích reklamních kampaní AdWords. Jedná se o vynikající funkci ve službě Google Analytics a poskytuje vám kvalitní výsledky Source .

November 24, 2017