Back to Question Center
0

Semalt Expert říká vše o bezpečnostním pluginu iThemes

1 answers:

Webové stránky jsou náchylné k útokům virů mnoha způsoby. Uživatelé, kteří vytvářejí stránky WordPress, riskují, že budou napadeni kvůli omezené možnosti k ochraně. Podle zabezpečení iThemes končí více než 30 000 nových stránek každý den - hl computers gmbh. Například, někteří uživatelé mají slabá hesla, která mohou být snadno spoofed off keyloggers.

Bezpečnost webových stránek je zásadní pro každého majitele stránek. Zákazníci a čtenáři se také mohou stát obětí nekvalitních webových stránek, což způsobuje, že podnikání má špatnou pověst. Posílení bezpečnosti je lepší investice než zabývat se následky narušení bezpečnosti. Uživatelé bezpečnostních rad iThemes posílí své uživatelské pověření a poskytují také některé funkční prvky pro bohaté funkce uživatelů, které přicházejí jako bezplatná nebo prémiová verze.

Oliver King, přední expert z Semalt , přináší zde přehled adresářů bezpečnostního pluginu iThemes.

Bezpečnost iThemes je zřejmá jako nejlepší bezpečnostní plugin pro WordPress. iThemes má více než 30 funkcí, které vám pomohou chránit vaše webové stránky před některými společnými bezpečnostními hrozbami. Podstatná část tohoto je, že iThemes zabezpečení poskytuje svým klientům získání 4,7 hodnocení z 5. Tento plugin má více než 4 miliony stažení. Abychom vysvětlili, jak funguje bezpečnostní plugin iThemes, můžeme použít plán bezplatného vydání a přihlásit se k jeho řídicímu panelu.

Při instalaci modulu zabezpečení iThemes získáte na svém webu několik možností zabezpečení. První možností je obvykle chránit vaše webové stránky pomocí ithemes Brute Force Network Protection technikou pro zajištění vašeho webu. Toto tlačítko obsahuje několik možností, které zahrnují:

Zálohování vašeho webu

Jedná se o nabídku, která vám pomůže vytvořit zálohu vašich webových stránek v aktuálním stavu. Zálohování může obsahovat celý web, databázi i různé typy souborů, jako jsou mediální soubory. Vždy se můžete vrátit k této záloze kdykoli v případě, že dojde k chybě v potvrzení webových stránek.

Povolit aktualizaci souborů

Tato funkce automatizuje aktualizaci souborů wp-config.php a .htaccess.

Zabezpečte své stránky

Tato funkce umožňuje výchozí nastavení webových stránek, které se liší od závislých modulů a témat.

Pomozte nám zlepšit

Tato funkce umožňuje, aby jeho bezpečnost shromažďovala anonymní data o prvcích, které je třeba použít k vylepšení jeho funkcí.

Měli byste kliknout na každý z nich. Po dokončení byste se měli automaticky dostat k palubní desce.

Dashboard: Palubní deska má řadu ochranných prvků, které vám pomohou zůstat v bezpečí. Patří mezi ně: Nezamkne se, nezačne se, Stav zabezpečení (Který může být zařazen do kategorie Vysoká priorita, Priorita střední nebo Nízká priorita).

K dispozici jsou také nastavení, Pokročilé nastavení, Zálohování a Nápověda.

Závěry

Ithemes bezpečnostní plugin je bezpečnostní opatření, které mnoho webů potřebuje růst dobře. Je důležité pamatovat si na zálohování vašich stránek předtím, než vyzkoušíte některé z jeho funkcí. Je to proto, že bezpečnostní plugin iThemes může vyvolat některé nepříznivé účinky na web, například způsob, jakým webové stránky reagují na různé situace. Bezpečnostní pluginy automatizují některé pokročilé filtry nevyžádané pošty, stejně jako funkce blokování adres IP. Výsledkem je, že bezpečnostní plugin iThemes může být zásadní součástí vašeho webu WordPress.

November 26, 2017