Back to Question Center
0

Semalt Expert ví, jak zdarma Google Analytics od hluku

1 answers:

Provádění metodických auditů služby Google Analytics je velmi důležité. Ivan Konovalov, vrchní odborník z Semalt , vám řekne, jak se zbavit hluku pomocí některých základních filtrů.

Google Analytics je jednou z nejmocnějších platforem pro získání přehledů a cenných informací o vašich webových stránkách. Všichni mohou přímo nebo nepřímo ovlivnit růst vašeho podnikání - фотограф на свадьбу цены. Než vykopáte některé obleky, měli byste udělat nějaká důležitá rozhodnutí a vybrat spolehlivé zdroje, abyste se zbavili šumu.

Je bezpečné říci, že filtrování šumu ze služby Google Analytics je významné. Měli byste často provádět nějaké změny v datech a najít způsoby, jak filtrovat šum. Navíc byste měli zjistit, jaký druh provozu provozuje váš web a jak udržet jeho kvalitu. Vytváření několika webových stránek je snadné, ale je mnohem těžší vypořádat se s mnoha názory a zajistit, aby vaše webové stránky dostávaly kvalitní hity. Může být také obtížné vypořádat se strukturami účtu a požadovat pomoc někoho v tomto ohledu. Některé věci jsou však pro nás všechny důležité.

Představujeme filtry Google Analytics

Filtry Google Analytics, jak je jasné svým jménem, ​​nám poskytují způsob, jak modifikovat a omezovat data. Obvykle je to možné zobrazit v sekci zobrazení stránek. Google Analytics má vlastní rozhraní, které svým uživatelům umožňuje vytvářet více filtrů, které jim nejvíce vyhovují. Každý filtr má své funkce a filtry. Můžete vyloučit nebo zahrnout konkrétní údaje. Navíc můžete vytvořit vlastní filtry, které jsou rozmístěny na základě příkazů, které byly uvedeny v sekci Přiřazení filtru.

Zbavte se hluku základními filtry

Je důležité, aby se na vaše pohledy používaly filtry, protože ovlivňují příchozí a odchozí data. Filtrované soubory a sadu informací můžete obnovit někde v počítači.

Ale než to uděláte, musíte mít na paměti následující věci:

1. Vyloučení interního filtru IP

Musíte odstranit názory od vaší organizace, abyste zajistili kvalitu provozu. Téměř všechny zavedené podniky tak činí a mění své údaje. Návštěvy, které pocházejí přímo z vaší kanceláře, se mnohem více liší od návštěv externích zdrojů. Interní adresy IP můžete vyloučit pouze z části zobrazení v Google Analytics. Je také možné použít různé filtry pro sítě s několika adresy IP. Pokud je váš web poměrně velký a používáte funkci Správce Google, musíte přestat posílat pohledy na vaše webové stránky, které byly upraveny ve Správci Google s určitými pravidly a makrami.

2. Malé filtry a atribut kampaně

Musíte vynutit filtr malých písmen v kampaních a jejich atributy pro kvalitní výsledky. Pokud používáte parametr značkování pro vytvoření vlastní adresy URL pro kampaň webových stránek, měli byste jmenovat každý parametr podle typu publika a filtru, který byl pro něj vytvořen. Můžete například pojmenovat filtr jako LinkedIn a začít přijímat návštěvnost přímo z tohoto webu sociálních médií.

Závěr

Jedná se o některé velmi základní nápady filtru, abyste se zbavili šumu. Doufejme, že získáte z těchto nápadů dostatečné informace a můžete udržet kvalitu a důvěryhodnost svých webových stránek.

November 24, 2017