Back to Question Center
0

Semalt Expert z Islámábádu vysvětluje, co je blokování spamu

1 answers:

Blokování nevyžádané pošty je účinným nástrojem pro řešení nežádoucích e-mailů. Tento antispamový program se liší od běžně používaných programů filtru spamu a blokuje většinu spamu během několika sekund. Pomocí blokování spamu můžete snadno zabránit tomu, abyste obdrželi zbytečné a nevyžádané e-maily. Blokování nevyžádané pošty zabraňuje tomu, aby 85% nežádoucích e-mailů dosáhlo doručené pošty, včetně virů a bezvýznamných zpráv. Některé blokátory spamu mohou dokonce smazat 99% spamu během několika sekund - cheap windows 2008 r2 vps.

Sohail Sadiq, vedoucí odborník z Semalt , zde popisuje, jak fungují blokátory spamu.

Software a nástroje bloku spamu fungují prostřednictvím e-mailových účtů poštovního serveru a kontrolují účty spamových e-mailů. Blokátory spamu odstraňují oba viry a podezřelé e-maily a pomáhají vám zbavit se obrázků a obsahu pro dospělé. Zprávy, které si myslí, že si nejsou jisté, jsou snadno umístěny v karanténě, včetně hromadných bulletinů a propagačních e-mailů. Okamžitě provádí odstranění e-mailů a tyto akce jsou uloženy pro vytvoření adaptivních pravidel filtrování.

Jaké funkce byste měli hledat v blokování spamu?

Pokud jde o výběr blokátorů nevyžádané pošty, měli byste vždy hledat program, který je více kompatibilní s vaší e-mailovou službou než jiný podobný software. Také je třeba vzít v úvahu faktory, jako je snadná instalace, míra zablokování a náklady na programy blokování spamu.

Rozdíl mezi filtrem spamu a blokováním spamu

Filtr spamu může organizovat emaily označené jako spam do konkrétních složek, zatímco blokování nevyžádané pošty vám může zabránit v přijímání zbytečných zpráv a obrázků. To znamená, že nemusíte trávit čas odstraněním podezřelého e-mailu, protože jsou automaticky smazány s blokátory spamu. To je důvod, proč je to obvykle upřednostňováno webmastery a obchodníky, kteří se vůbec nechtějí zabývat spammery.

Výhody instalace blokování spamu

blokování nevyžádané pošty je snadné instalovat a nemusíte měnit nastavení znovu a znovu. Navíc vám umožňuje zachovat stávající e-mailové adresy. Jak odstraní nevyžádanou poštu, spamový blokátor ušetří váš čas a zabraňuje tomu, aby se vypořádali s nežádoucími e-maily. Můžete také snížit rizika virů a dosáhnout úspěchu jako podnikatel.

Jaká je cena blokování spamu?

Blokátory spamu většinou vyžadují měsíční poplatky. Náklady závisí na úrovni ochrany, jejích vlastnostech a vlastnostech. V průměru vám blokátor nevyžádané pošty stojí od 3,00 do 25 USD za měsíc. Mnoho softwarových domů nabízí bezplatné testy, které uživatelům umožňují stahovat zdarma blokátory spamu s omezenými funkcemi a možnostmi. Blokování nevyžádané pošty můžete používat po dobu patnácti až třiceti dnů, po které budete muset zaplatit poplatek.

Co hledat v blokování spamu?

Nejlepší blokátory nevyžádané pošty jsou přizpůsobitelné uživateli. Jednou z jeho hlavních funkcí je schopnost zabránit spamovým e-mailům a zablokovat je. Pokud jste vybrali blokátor spamu, který slibuje blokování nežádoucích e-mailů, jste vybrali správnou volbu. Ujistěte se, že splňuje vaše požadavky a odpovídá aplikacím a službám, které používáte.

November 26, 2017