Back to Question Center
0

Semalt Expert: Zde je návod, jak zobrazit pouze mobilní provoz

1 answers:

Filtry profilu Google Analytics jsou výhodné mnoha způsoby. První a nejdůležitější výhodou je, že údaje z našich přehledů můžeme zahrnout nebo vyloučit na základě našich požadavků a druhu parametrů.

Možná budete chtít zobrazit nebo vyloučit data z mobilní komunikace, některé konkrétní domény nebo určité místo. Oliver King, přední expert z Semalt , ujišťuje, že všechny tyto věci lze snadno provést pomocí účtu Google Analytics.

Filtr profilu Google lze definovat jako konkrétní filtr, který se používá k úpravě nebo omezení údajů na hlavním panelu Google Analytics. Tak můžete provést změny ve vašich datech a zajistit bezpečnost a důvěryhodnost vašeho webu na internetu.

Jinými slovy, můžeme říci, že filmy profilu Google Analytics vám pomohou vytvořit sadu přehledů, které zobrazují přesná data a spolehlivé informace o zdrojích a adresách IP vaší návštěvnosti. Ať už získáte své pohledy z osobního počítače nebo mobilních zařízení, filtry profilu vám poskytnou pouze spolehlivé informace. Filtry profilu Google Analytics je možné použít v různých situacích po jejich úplném sestavení.

Krok 1 - Měli byste mít hlavní profil

Prvním krokem je mít profil hlavního profilu předtím, než začnete. Pokud jste dosud nevytvořili tento profil, nikdy se nedovedete představit, odkud přichází návštěvnost vašeho webu. Váš hlavní profil bude obsahovat veškeré informace o vaší návštěvě webových stránek a kde budete trávit většinu času. Pokud jste dlouho používali službu Google Analytics, je čas sledovat aktivity vašeho webu vytvořením hlavního profilu. nastavit a poskytnout kvalitní výsledky.

Krok 2- Nastavte nový profil

V případě, že jste profil nevytvořili. Zde vám řekneme, jak okamžitě vytvořit profilové filtry. Klikněte na sekci Správce v účtu Google Analytics a vyberte kartu Profily a poté klikněte na ikonu Nový profil, abyste mohli začít.

Krok 3 - Vytvořte profilový filtr

Jakmile vytvoříte profil a dokončíte všechny jeho oddíly, dalším krokem je kliknout na ikonu Mobilní uživatelé a vytvořit filtry kliknutím na sekci Filtry. Zde můžete vytvořit různé filtry podle vašich požadavků a začít vyhodnocovat návštěvnost vašeho webu, stejně jako jeho kvalitu.

mobilní filmy Google Analytics filtrovaly profily v akci

Asi před třemi lety bylo spousta provozu, které navštívilo blog Crazy Egg, prostřednictvím mobilních zařízení. Nejvíce znepokojující věc, že ​​pouze šest procent předplatitelů e-mailu navštívilo webové stránky pomocí mobilních telefonů. Kromě toho mobilní telefony značně zaostávaly v oblastech, jako je míra odchodů a čas na místě. To znamená, že hodně lidí navštívilo web, ale strávili jen pár sekund na webových stránkách. Proto společnost upřednostňovala přepracování a znovu vytvořit filtr profilu Google Analytics, aby byla zajištěna jeho viditelnost a důvěryhodnost na internetu. Nové reagující témata WordPress byly vyvinuty tak, aby uživatelé získali kvalitní výsledky Source .

November 24, 2017